Dane techniczne:

  • Typ zasilania: elektryczne
  • Średnica tarczy: 210 mm
  • Hamulec tarczy tnącej: nie
  • Laserowy wskaźnik linii cięcia: nie

Gwarancja

Charakterystyka
Silnik o dużej mocy dla zapewnienia maksymalnej wydajności cięcia.Ustawianie głębokości cięcia dla optymalnego dostosowania pilarki do grubości obrabianego materiału.Możliwość precyzyjnego ustawiania kąta cięcia ukosowego do 45°.Wziernik ułatwiający prowadzenie tarczy dokładnie wzdłuż linii cięcia.Króciec do odsysania pyłu i podłączenia odpylacza ssącego dla utrzymania czystości stanowiska pracy.Dodatkowa rękojeść dla ułatwienia obsługi i większego komfortu pracy.

Dane technicznePobór mocy: 1150 WGłębokość cięcia (pod kątem 90°): 60/135 mmGłębokość cięcia (pod kątem 45°): 60/96 mmPrędkość biegu jałowego: 3500 (obr/min)¦rednica tarczy tnącej: 210 mm, specjalna tarcza 0 ujemnym kącie natarcia zębów.¦rednica otworu w tarczy: 30 mmKróciec do odsysania pyłu: takKąt cięcia ukosowego przy pochyleniu tarczy w lewo i w prawo: 0-45°Prowadnica dystansowa: kąt cięcia ukosowego przy pochyleniu tarczy w jedną stronę: 0-45°WyposażenieTarcza tnąca o zębach z płytkami z węglików spiekanych

Sklep stosuje program weryfikacji opinii o produktach. Informacje dotyczące procedury weryfikacji opinii znajdziesz w naszym Regulaminie. Opinie Klientów - Ręczna pilarka tarczowa - 1150 W / 210 mm BlackDecker

mam taką pilarkę i jeżeli chodzi o moc jest ok. ale jeśli chodzi o precyzję cięcia to jest kicha można nią ciąć łaty na dach ale napszykład boazerii czy cienkich listew to się nie da najwyżej można zarobić drzazgą w oko zmieniałem piły i bez rezultatu.a wogule za te pieniadze nie jestem zadowolony bo materiał rwie i podziałka niedokładna tak że kąty trzeba znaczyc.
Ocena łączna: 1,8
Dokładność cięcia: (2,0)
Komfort pracy: (1,0)
Bezpieczeństwo pracy: (1,0)
Trwałość: (3,0)
Estetyka i wykonanie: (2,0)
Cena a jakość: (2,0)
Gwarancja
Gwarancja

12 miesięcy - zakup dokonany przez przedsiębiorcę (FV firma) 24 miesiące - zakup dokonany przez konsumenta (FV osoba fizyczna)

Chcesz zamówić produkt? Szukasz dodatkowych informacji? Zadaj pytanie, a my skontaktujemy się z Tobą.

Skorzystaj z formularza

Przeczytaj Regulamin, Politykę Prywatności sklepu.
* Pola wymagane