Dane techniczne:

 • Napięcie: 1 V
 • Ilość gniazd: 4
 • Długość: 40 mb
 • Bębnowy: tak

Gwarancja

 • 1 rok / 2 lata
W magazynie 7 szt.Wysyłka jutro o 14:00
251,40 PLN 199 PLN
Cena brutto / 1 szt.
Zamów telefonicznie
Kup na raty
eRaty Raty Santander

Przedłużacz bębnowy niemieckiej firmy AS Schwab, jednego z wiodących producentów i dystrybutorów sprzętu elektrotechnicznego w Niemczech. Zwijany bębnowy przedłużacz elektryczny z przewodem o długości 40 metrów posiada 4 gniazda wtyczkowe. Przedłużacz umożliwia poprowadzenie zasilania do miejsca pracy znajdującego się w znacznym oddaleniu od źródła prądu. Przewód elektryczny jest podłączony do gniazda wtyczkowego. Szpula służy do wygodnego nawijania przewodu na całej długości. Bęben wykonany został z tworzywa sztucznego i jest osadzony na metalowym stojaku, dzięki czemu może się obracać, co umożliwia łatwe rozwijania i zwijanie przewodu elektrycznego. Przedłużacz wyposażony jest w wyłącznik termiczny chroniący go przed nadmiernym wzrostem temperatury. Stopień ochrony przed wnikaniem wody wynosi IP20. Solidna, stabilna podstawa z rękojeścią gwarantuje komfort użytkowania i absolutne bezpieczeństwo. Izolowany uchwyt przeznaczony jest do łatwego przenoszenia. Boczna pokrywa ułatwia wycofanie bębna. Dodatkowym udogodnienie jest również blokada przed przypadkowym rozwinięciem. Przedłużacz wykonany jest z czarnej gumy, co poprawia bezpieczeństwo użytkowania. Ten wysokiej jakości przewód gumowy przeznaczony jest do czasowego użytku zewnętrznego. Przedłużacz spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa. Posiada gniazdo o ochronie normalnej. Polecany jest do użytku profesjonalnego w różnego typu serwisach, warsztatach i na placu budowy. Okaże się przydatny nie tylko w warsztacie, ale także w domu. Przedłużacz znajdzie również zastosowanie w pracach ogrodniczych – ułatwi koszenie trawnika, podcinanie gałęzi pilarką łańcuchową, będzie niezastąpiony w pracy nożycami elektrycznymi do żywopłotu, itp. Podsumowując, przedłużacz bębnowy wyróżnia się solidną budową i wykonany został z trwałych materiałów. Ma duży zasięg, pozwala na 40-metrowe oddalenie sprzętem elektrycznym od źródła zasilania.

Charakterystyka produktu:

 • Bęben przedłużacza wykonany został z tworzywa odpornego na uszkodzenia,
 • Wbudowane zabezpieczenie termiczne chroni przedłużacz przed przeciążeniem.
 • Solidna, stabilna podstawa z rękojeścią gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.

Dane techniczne:

 • Długość przewodu: 40m
 • Liczba gniazd: 4
 • Izolacja przewodu: winyl
 • Klasa szczelności: IP 20
Ten produkt oglądasz
AS-Schwabe
Vorel
AS-Schwabe
Yato
Przedłużacz AS-Schwabe 810180 Przedłużacz bębnowy 4 gniazda 40 metrów Vorel 82684 Przedłużacz AS-Schwabe 811102 Przedłużacz 40 m na bębnie plastikowym 3 x 2,5 mm² Yato YT-8107

Przedłużacz AS-Schwabe 810180

Przedłużacz bębnowy 4 gniazda 40 metrów Vorel 82684

Przedłużacz AS-Schwabe 811102

Przedłużacz 40 m na bębnie plastikowym 3 x 2,5 mm² Yato YT-8107

135 PLN 136 PLN 251,40 PLN 199 PLN 369 PLN
Napięcie: 1 V 230 V 1 V 230 V
Ilość gniazd: 4 4 4 4
Długość: 15 mb 40 mb 40 mb 40 mb
Bębnowy: tak tak tak tak
Opinie Klientów - Przedłużacz AS-Schwabe 811102
Brak opinii. Bądź pierwszy i dodaj opinię o produkcie.
Gwarancja
Gwarancja

12 miesięcy - zakup dokonany przez przedsiębiorcę (FV firma) 24 miesiące - zakup dokonany przez konsumenta (FV osoba fizyczna)

Chcesz zamówić produkt? Szukasz dodatkowych informacji? Zadaj pytanie, a my skontaktujemy się z Tobą.

* Pola wymagane
Formularz kontaktowy