Gwarancja

dostawa
wysyłka
8-11 dni
188,99
Cena brutto / 1 szt.

Proponowane raty

19,21 zł x 11

eRaty

Precyzyjne imadło maszynowe FMZ z zaciskiem z ciśnieniowego odlewu cynkowego, aby szybko i pewnie zamocować je na blatach i stołach roboczych do max 60 mm grubości. Dzięki zaciskowemu przegubowi kulowemu imadło obraca się i przechyla we wszystkie strony 75 mm szczęki z powłoką ochronną na delikatne przedmioty.

Dane techniczne:

  • Rozpiętość 70 mm
  • Masa 1,6 Kg

Sklep stosuje program weryfikacji opinii o produktach. Informacje dotyczące procedury weryfikacji opinii znajdziesz w naszym Regulaminie. Opinie Klientów - Precyzyjne imadło maszynowe FMZ z zaciskiem Proxxon

Narzędzia Proxxona to super sptrzęt tej klasy, nie ma obecnie na runku lepszego, bardziej pewnego i stabilnego. Mam wrażenie że ostatnio cena jest niższa niż jakiś rok temu, plus ogromna ilość akcesorii i końcówek. Dzięki tym urządzeniom można nieźle wyposażyć domowy warsztat majsterkowicza bo takim jestem, ale również profesjonaliści na pewno to docenią, Gorąco polecam.
solodnie wykonane,profesionalne ,praktyczne i male a o to chodzilo ,Super:).Polecam narzedzia firmy Proxxon:)
Szybka dostawa, super imadło polecam narzędzia z tej firmy.
Gwarancja
Gwarancja

12 miesięcy - zakup dokonany przez przedsiębiorcę (FV firma), 24 miesiące - zakup dokonany przez konsumenta (FV osoba fizyczna). Podstawą do rozpatrywania gwarancji jest dokument zakupu. Gwarancją objęte są uszkodzenia wynikające z ukrytych wad materiałowych powstałe w wyniku uszkodzenia podczas użytkowania zgodnego z przeznaczeniem.

Chcesz zamówić produkt? Szukasz dodatkowych informacji? Zadaj pytanie, a my skontaktujemy się z Tobą.

Skorzystaj z formularza

Przeczytaj Regulamin, Politykę Prywatności sklepu.
* Pola wymagane