43ofert od20.30PLN do1609.00PLN
1 609
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
20,30
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
30,99
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
34,99
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
42,21
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
25,39
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
120,99
dostawa
wysyłka
8-11 dni
34,66
dostawa
wysyłka
8-11 dni
45,01
dostawa
wysyłka
>12 dni
41,99
dostawa
wysyłka
>12 dni
36,30
dostawa
wysyłka
>12 dni
64,99
dostawa
wysyłka
>12 dni
1 499
dostawa
wysyłka
>12 dni
67,80
dostawa
wysyłka
>12 dni
229,99
dostawa
wysyłka
>12 dni
Strona 1 z 3

Wyposażenie dodatkowe do polerek

Akcesoria do polerek mają pomóc w nadawaniu gładkości przeróżnym powierzchniom. Produkty te radzą sobie z wygładzeniem tworzywa sztucznego, stali, kamienia, drewna, i metalu. Aby maszyna polerska mogła działać w pełni sprawnie, musi być wyposażona w dodatkowe akcesoria np. płatki ścierne, tarcze i inne pomocnicze produkty. W tej kategorii znajdziesz krążki ścierne, tarcze na rzep i o wiele więcej. Przydadzą się one do pracy dla majsterkowiczów, jak i dla fachowców. Jeżeli poszukujesz sprawdzonych i jakościowych akcesoriów do renomowanych producentów, koniecznie zapoznaj się z tą sekcją.

Akcesoria do maszyn polerskich od narzedzia.pl

Przedstawione w tej kategorii akcesoria do polerowania pozwolą Ci obrobić różne rodzaje produktów m.in. drewno i metal. Dobrze dobrana tarcza polerska jest w tym momencie niezwykle konieczna. To właśnie ona odpowiada za prawidłowe wypolerowanie danej powierzchni. Jakie produkty znajdziesz w tej kategorii?

 • Uchwyty na rzepy po padów polerskich,
 • gąbki na rzep,
 • talerze oporowe,
 • pasty polerskie,
 • podkładki gumowe,
 • klucze montażowe,
 • adaptery urządzenia odsysającego,
 • transformatory separujące,
 • wyłącznik ochronny prądowy,
 • osłony pyłowe,
 • rękojeści.

Jaka pasta polerska jest najlepsza?

Jednym z produktów, którego zadaniem jest skrócenie czasu wygładzania powierzchni, jest pasta polerska, zwłaszcza do lakieru. Jeżeli chcesz zadbać o to, aby lakier Twojego auta znów zaczął pięknie błyszczeć, koniecznie wykorzystaj do tego pastę polerską. Pasty do polerki pomagają pozbyć się mniejszych zabrudzeń z powierzchni poddawanej polerowaniu, dzięki czemu np. karoseria Twojego samochodu może znów wyglądać jak nowa. Materiał, który zostanie dobrze wyczyszczony, będzie dodatkowo chroniony przez wszelkim brudem, smugami i rysami.

Prezentowane przez nas pasty polerskie są odporne na zmienne temperatury. Najlepiej nakładać je za pomocą szmatki z naturalnego materiału lub za pomocą polerki z tarczą filcową. Dostępne pasty polerskie powinny być dobierane na podstawie materiału, który znajduje się na tarczy, a także należy wziąć pod uwagę powierzchnię, która będzie poddawana polerce. Dodatkowo uwzględnij parametry szlifierki.

Gąbka polerska – jaką wybrać?

Najczęściej wybieranym modelem gąbek polerskich są te wykonane z pianki poliuretanowej. Sprawdzają się m.in. do polerowania lakierów samochodowych. Akcesoria te mogą różnić się od siebie twardością, kształtem, średnicą oraz trwałością.

Bardzo twarde gąbki polerskie dedykowane są do agresywnych produktów polerskich. Twarda pianka i duża moc ścierniwa pozwalają skutecznie pozbyć się bardzo głębokich zarysowań.

Średniotwarde gąbki najczęściej wykorzystywane są do współpracy z uniwersalnymi pastami polerskimi, dzięki czemu są w stanie usuwać średniej wielkości defekty z lakiery.

Miękkie gąbki stosowane są do uzyskania efektu połysku na lakierze. Gąbka polerska miękka sprawdza się do usuwania hologramów i podczas nakładania płynnych wosków.

Pady polerskie można wykorzystywać w różny sposób. Niekoniecznie najgrubszy rodzaj gąbki musi być wykorzystywany tylko z agresywnymi pastami. Wszystko zależy do tego, jaki efekt chcemy uzyskać.

Jakie są główne zalety gąbek polerskich?

Do głównych zalet gąbek polerskich można zaliczyć:

 • Niską cenę.
 • Dostępne różne rodzaje mocowań.
 • Sprawdzają się na początku drogi związanej z polerowaniem lakieru.
 • Można wybierać różne rodzaje twardości, kształty, rozmiary i rodzaje.
 • Stanowią najlepsze rozwiązanie, jeśli chcemy wykończyć np. karoserię samochodu na wysoki połysk.
 • Wykorzystasz je do wszystkich etapów korekty lakieru, ale także do nakładania wosku.
 • Dedykowane są dla osób początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych.

Jakie są mocowania gąbek polerskich?

Na rynku można spotkać dwa rodzaje mocowań padów do polerowania – gwint i rzep. Pierwsze z mocowań, pozwala bardzo dobrze utrzymywać pada i nie trzeba do niego dokupywać uchwytu do tarcz polerskich. Rzep jest wygodniejszy niż gwint, ponieważ pozwala na szybszą wymianę pada. Ten rodzaj mocowania wymaga jednak zamontowania głowic amortyzujących.

W naszym sklepie narzedzia.pl, możesz liczyć na dużą dostępność dodatkowego wyposażenia do polerowania – zarówno tych, które pozwalają na wstępne polerowanie, jak i tych już bardziej zaawansowanych. Sprawdź oferowane przez nas krążki ścierne, płatki ścierne i inne akcesoria do polerek wysokiej jakości i przystępnej cenie!