Uniwersalny pistolet do przedmuchiwania Metabo BP 10 (601579000) ze złączką wtykową 1/4". Niezbędne narzędzie każdego warsztatu i zakładu przemysłowego. Zasilany za pomocą sprężonego powietrza z kompresora umożliwia oczyszczanie przedmiotów z drobinek kurzu, opiłków różnego pochodzenia i wiórów.

Charakterystyka produktu:

  • Lekka i poręczna konstrukcja dla większej wygody pracy
  • Rączka wykonana z odlewanego ciśnieniowo aluminium
  • Do uniwersalnego zastosowania w domu i w warsztacie
  • Oczyszczanie powierzchni za pomocą sprężonego powietrza

Dane techniczne:

  • Ciśnienie robocze: 2-6bar
  • Pobór sprężonego powietrza: 100-200l/min
  • Masa: 0,1kg

Sklep stosuje program weryfikacji opinii o produktach. Informacje dotyczące procedury weryfikacji opinii znajdziesz w naszym Regulaminie. Opinie Klientów - Pistolet do wydmuchu Metabo BP 10

Brak opinii. Bądź pierwszy i dodaj opinię o produkcie.
Gwarancja
Gwarancja

Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją w przypadku zakupu konsumenckiego i roczną gwarancją w przypadku zakupu na firmę. W celu przedłużenia gwarancji do 3 lat należy zarejestrować urządzenie na stronie producenta w ciągu 4 tygodni od daty zakupu. 3-letnia gwarancja przysługuje zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom. Warunkiem uznania gwarancji jest przedstawienie oryginału bądź kopii dowodu zakupu, oryginalnej, poprawnie wypełnionej karty gwarancyjnej oraz certyfikatu gwarancji XXL, który można uzyskać po rejestracji urządzenia. Dodatkowo w ramach 3-letniej gwarancji narzędzia akumulatorowe Metabo (na rynku polskim) są objęte rocznym programem Full service od daty rejestracji, w ramach którego użytkownik nie ponosi żadnych kosztów serwisowych związanych z naprawą. Serwis obejmuje zarówno części zamienne, które uległy uszkodzeniu mechanicznemu, np. uchwyt wiertarski, jak też części zamienne zużyte naturalnie przy użytkowaniu, np. szczotki węglowe.

Chcesz zamówić produkt? Szukasz dodatkowych informacji? Zadaj pytanie, a my skontaktujemy się z Tobą.

Skorzystaj z formularza

Przeczytaj Regulamin, Politykę Prywatności sklepu.
* Pola wymagane