Produkt niedostępny
Pistolet do malowania Bosch PFS 55
Symbol: PFS 55 Nr katalogowy: 0603206000 EAN: 3165140455145 Gwarancja: 3 lata po rejestracji
Typ zasilania: elektryczne Moc: 280 W Pojemność zbiornika: 0,6 l Masa: 1,3 kg
Zobacz zamiennik dla tego produktu
System natryskowy do drewna i ścian Bosch PFS 2000
Symbol: PFS 2000 Nr katalogowy: 0603207300 EAN: 3165140801164 Gwarancja: 3 lata po rejestracji
Typ zasilania: elektryczne Moc: 440 W Pojemność zbiornika: 0,8 l Masa: 2 kg
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
370,99
Cena brutto / 1 szt.

System do malowania Bosch PFS 55 to urządzenie przeznaczone tylko i wyłącznie do rozpylania lakierów na bazie rozpuszczalników i lakierów wodorozcieńczalnych, lazur, preparatów gruntujących, lakierów bezbarwnych, lakierów samochodowych, bejc i olejów. Nie jest przeznaczone do pracy z farbami dyspersyjnymi i lateksowymi, ługiem, substancjami powłokowymi zawierającymi kwasy, gruboziarnistymi substancjami i substancjami zawierającymi ciała obce, a także z materiałami o właściwościach tiksotropowych. System SDS umożliwia szybkie czyszczenie i łatwą konserwację. Pojemnik na farbę o pojemności 600ml gwarantuje swobodna pracę bez częstego uzupełniania farby.

Charakterystyka produktu:

 • Elektronarzędzie przeznaczone jest tylko i wyłącznie do rozpylania lakierów na bazie rozpuszczalników i lakierów rozpuszczalnych w wodzie, lazur, preparatów gruntujących, lakierów bezbarwnych, lakierów samochodowych, bejc, substancji ochronnych do drewna, środków ochrony roślin, olejów i środków dezynfekcyjnych.
 • Precyzyjne nakładanie farby i minimalna ilość oparów dzięki technologii SprayControl
 • Zintegrowana funkcja regulacji ilości nakładanej farby
 • Stopka parkująca pozwala odstawić urządzenie w trakcie przerw w pracy


Zobacz zamiennik

Dane techniczne:

 • Moc znamionowa: 280W
 • Moc natrysku: 55W
 • Pojemność zbiornika: 0.6l
 • Nakładanie farby: 0.42m2/min.
 • Długość kabla: 2.5m
 • Masa: 1.3kg
 • Napięcie: 230/50 V/Hz
 • Nakładanie farby: 5m2 w 12min

Wyposażenie podstawowe:

 • Miarka
 • Pojemnik na farbę 600ml
 • Płyta instruktażowa DVD
 • Stopka do pracy z pojemnikiem 800ml

Sklep stosuje program weryfikacji opinii o produktach. Informacje dotyczące procedury weryfikacji opinii znajdziesz w naszym Regulaminie. Opinie Klientów - Pistolet do malowania Bosch PFS 55

Nie byłem na początku przekonany do tego urządzenia, bo zawsze sam kładłem farbę za pomocą wałka i wiedziałem, ze będzie dobrze, ale ciesze się, ze spróbowałem i teraz już sam kupiłem, bo rozpyla bardzo ładnie, równomiernie, nawet rozpyliłem sobie nią śordek do ochorny drzew i też spełnił zadanie, więc nie tylko do remontów, ale i do ogorodu od czasu do czaus może się przydac.
Ocena łączna: 5,0
Komfort pracy: (5,0)
Bezpieczeństwo pracy: (5,0)
Trwałość narzędzia: (5,0)
Estetyka i wykonanie: (5,0)
Cena a jakość: (5,0)
Zakupiłem, bo mam małą firmę remontową i powiem tak nie jest to złe urządzenie, bo pomysł był dobry, aby ułatwić życie, ale powiem szczerze, ze jak duza powierzchnia jest to faktycznie można sobie pomóc, ale do mniejzych ścian to nie użwaym, bo trochę za dużo czasu na to wsyztko schodzi a efekt bywa różny, no trzeba umieć kłaść farbę nim.
Ocena łączna: 4,3
Komfort pracy: (4,0)
Bezpieczeństwo pracy: (5,0)
Trwałość narzędzia: (4,0)
Estetyka i wykonanie: (5,0)
Cena a jakość: (4,0)
Ciekawe urządzenie, proste w obsłudze, malowanie tym pistoletem to sama przyjemność, trzeba nabrać trochę wprawy. Do precyzyjnego malowania się nie nadaje ale nie do tego służy. Nie jest bardzo głośne. Można malować każdą farbą lub lakierem.
Ocena łączna: 5,0
Komfort pracy: (5,0)
Bezpieczeństwo pracy: (5,0)
Trwałość narzędzia: (5,0)
Estetyka i wykonanie: (5,0)
Cena a jakość: (5,0)
Korzystam z tego urządzenia podczas malowania na robotach, różne opinie słyszałem na jego temat, że się leje czasami albo rozpryska albo że smugi zachodzą, no ja nie wiem, bo mi się dobrze pracuje i w ogóle nie mam problemów. Ja polecam.
Ocena łączna: 5,0
Komfort pracy: (5,0)
Bezpieczeństwo pracy: (5,0)
Trwałość narzędzia: (5,0)
Estetyka i wykonanie: (5,0)
Cena a jakość: (5,0)
Korzystam przy lakierowniu, jest dobre kryje równo, używam do stołów jak chcę bejcą przejechać to teraz wygoda spora. Kumplowi do auta pożyczyłęm, bo odlakierować coś chciał. Dobra maszynerja. Polecam.
Ocena łączna: 5,0
Komfort pracy: (5,0)
Bezpieczeństwo pracy: (5,0)
Trwałość narzędzia: (5,0)
Estetyka i wykonanie: (5,0)
Cena a jakość: (5,0)
Gwarancja
Gwarancja

Narzędzia, przyrządy pomiarowe i narzędzia ogrodowe z linii Bosch Zielony objęte są 2-letnią gwarancją (zakup przez konsumenta) i roczną gwarancją (zakup przez firmę). W przypadku zakupu konsumenckiego możliwe jest przedłużenie gwarancji do 3 lat, wystarczy w ciągu 30 dni od daty zakupu zarejestrować produkt na stronie www.mybosch-tools.com. Podstawą uznania reklamacji w ramach gwarancji jest kopia dowodu zakupu elektronarzędzia (faktura lub paragon). Wszystkie szczegóły dotyczące warunków obowiązywania gwarancji dostępne są na stronie producenta.

Pytania do produktu
 • Chciałbym kupić urządzenie do malowania PFS55 Boscha. Zastanawiam się czy ten pistolet nadaje się do malowania scian i sufitów?

  Pistolet do malowania PFS55 można stosować zarówno do malowania w poziomie jak i w pionie. Nadaje się zatem zarówno do malowania ścian jaki i sufitów.

Artykuły

Chcesz zamówić produkt? Szukasz dodatkowych informacji? Zadaj pytanie, a my skontaktujemy się z Tobą.

Skorzystaj z formularza

Przeczytaj Regulamin, Politykę Prywatności sklepu.
* Pola wymagane