Pilarka tarczowa Ryobi RCS1400-G
Ilość
Dostępne: > 10 szt.
Wysyłka w 1 dzień
Ten produkt wyślemy w 1 dzień roboczy.
  • Marka Ryobi
  • Maks. głębokość cięcia [mm] 66
  • Masa [kg] 3.3
  • Moc [W] 1400
  • Opakowanie karton
  • Praca z szyną prowadzącą nie
  • Prędkość obrotowa [rpm] 5000
  • Regulacja obrotów nie
  • Silnik bezszczotkowy nie
  • Szyna w zestawie nie
  • Średnica otworu tarczy [mm] 16
  • Średnica tarczy [mm] 190
  • Typ zasilania elektryczne
  • Kod produktu RR69020
  • Kod EAN 4892210145741
  • Kod producenta 5133002778
  • Dane producenta/dostawcy Techtronic Industries GmbH
    Max-Eyth-Straße 1ß, 71364, Winnenden
    Niemcy
    kontakt@ryobitools.eu
Zobacz również
Sieciowa ręczna pilarka tarczowa RCS1400-G Ryobi 5133002778 wyposażona w wysokiej jakości piłę zębatą pozwala na szybkie cięcie większości rodzajów drewna i płyt. Wydajny silnik o mocy 1400W umożliwia cięcie na głębokość 66mm pod kątem prostym. Stopa przekrzywiana jest do maksymalnego kąta 45 stopni i w takim położeniu możliwe jest cięcie na głębokość 55mm. Konstrukcja pilarki Ryobi charakteryzuje się zmniejszoną masą i gabarytami, co znacznie podwyższa komfort i powtarzalność cięcia. Dla zwiększenia porządku w miejscu pracy istnieje możliwość podłączenia urządzenia odsysającego urobek. Ręczna tarczówka Ryobi to wymarzony sprzęt każdego majsterkowicza. Sprawdzi się przy realizacji własnych projektów wykonanych z drewna i materiałów drewnopodobnych.
Charakterystyka produktu:
  • Silnik o mocy 1400W – stabilna prędkość obrotowa 5000 obr./min pozwala na łatwe cięcie większości drewna i płyt
  • Imponująca głębokość cięcia – 66mm przy cięciu pod kątem 90° i 55mm przy 45°
  • Komfortowe i powtarzalne cięcia – do 30% bardziej kompaktowa i o 20% lżejsza konstrukcja
  • Tarcza Premium – piła zębata o średnicy 190mm z 20 węglikowymi zębami gwarantuje najwyższą wydajność i jakość cięcia
Dane techniczne:
  • Moc znamionowa: 1400W
  • Prędkość obrotowa na biegu jałowym: 5000obr./min
  • Średnica zewnętrzna tarczy: 190mm
  • Średnica otworu tarczy: 16mm
  • Zakres nachylenia od/do‌: 0 / +45°
  • Maksymalna głębokość cięcia przy 90°: 66mm
  • Maksymalna głębokość cięcia przy 45°: 55mm