Pilarka tarczowa Evolution R185CCSX+ Evolution R185CCSX+
Dostawa GRATIS
Cena katalogowa: 884,37
Raty odroczone
Do października nie płacisz!
Ilość
Dostępne: 1 szt.
Ostatnia 1 szt.
U Ciebie za 1-3 dni
Dotyczy dni roboczych
  • Marka Evolution
  • Maks. głębokość cięcia [mm] 64
  • Masa [kg] 5.1
  • Moc [W] 1600
  • Opakowanie torba narzędziowa
  • Praca z szyną prowadzącą tak
  • Prędkość obrotowa [rpm] 3900
  • Regulacja obrotów nie
  • Silnik bezszczotkowy nie
  • Szyna w zestawie nie
  • Średnica otworu tarczy [mm] 20
  • Średnica tarczy [mm] 185
  • Typ zasilania elektryczne
  • Kod produktu RR93561
  • Kod EAN 0849713074119
  • Kod producenta EVO-R185CCSXP
  • Dane producenta/dostawcy Fabryka Narzędzi GLOB Sp. z o.o.
    , 43-382, Bielsko-Biała
    Polska
    sklep@fnglob.pl
Zobacz również
Charakterystyka produktu:
  • Regulacja głębokości i kąta cięcia – optymalne dostosowanie pilarki do danego projektu
  • Łatwe ustawienie kąta 0° - 45° z blokadą na 22,5° i 45°
  • Odciąg pyłu – możliwość podłączenia odkurzacza dla optymalnego zbierania urobku
  • Oświetlenie LED – lepsza widoczność obrabianego elementu
  • Ergonomiczne rękojeści – wygodne prowadzenie pilarki podczas cięcia
  • Możliwość pracy z szyną prowadzącą 1400 i 2800mm (do dokupienia osobno)
  • Kanałowy przepływ powietrza i wskaźniki w podstawi – optymalna widoczność linii cięcia
Dane techniczne:
  • Zasilanie: sieciowe
  • Napięcie zasilania: 230V
  • Moc: 1600W
  • Prędkość obrotowa: 3900 obr./min
  • Średnica tarczy: 185mm
  • Średnica tarczy: 20mm
  • Maksymalna grubość ścianki ciętego profilu: 6mm
  • Maksymalna zdolność cięcia przy 0° 64 mm
  • Maksymalna zdolność cięcia przy 45° (pod kątem) 47 mm
  • Maksymalna grubość ciętej blachy (miękka stal) 3 mm
  • Wymiar urządzenia (dł x szer. x wys.) 255 x 375 x 265 mm
  • Wymiar opakowania (dł x szer. x wys.) 380 x 300 x 280 mm
  • Poziom hałasu przy obciążeniu: 105,3 dB(A)
  • Poziom hałasu bez obciążenia: 94,3 dB(A)
  • Poziom wibracji przy obciążeniu: 3,57m/s2 (na uchwycie)
  • Masa urządzenia: 5,1kg
Wyposażenie podstawowe:
  • Tarcza widiowa wielozadaniowa premium 185mm, 20 zębów