Pilarka stołowa Evolution EVO-R255TBL
Ilość
Dostępne: 10 szt.
Wysyłka w 1 dzień
Ten produkt wyślemy w 1 dzień roboczy.
  • Marka Evolution
  • Maks. wysokość cięcia [mm] 85
  • Masa [kg] 21.2
  • Moc [W] 1650
  • Prędkość obrotowa [rpm] 2500
  • Rodzaj zasilania elektryczne
  • Średnica piły [mm] 255
  • Kod produktu RR144672
  • Kod EAN 5056583007597
  • Kod producenta EVO-R255TBL
Zobacz również
Pilarka stołowa Evolution EVO-R255TBL – wszechstronna i precyzyjna
Wydajne cięcie różnych materiałów
Pilarka EVO-R255TBL ma silnik o mocy 1800 W, który umożliwia szybkie przecinanie desek, płyt, blatów, profili, kątowników czy rur. Maksymalna wysokość cięcia dla tego urządzenia wynosi 85 mm przy kącie 90° i 58 mm przy kącie 45°. Model ten jest wyposażony w miękki start ułatwiający płynne rozpoczęcie pracy, a także wyłącznik bezpieczeństwa do szybkiego zatrzymania.
Rozwiązania zwiększające precyzję
Komfort użytkowania
Dodatkowe informacje techniczne
Specyfikacja modelu EVO-R255TBL:
  • Silnik (230 V, 50 Hz): 1800 W
  • Prędkość bez obciążenia: 3050 obr./min
  • Nachylenie ostrza (lewo): 45° (−2° do +47° po usunięciu ograniczników)
  • Średnica tarczy: 255 mm
  • Liczba zębów tarczy: 24
  • Średnica otworu tarczy: 25,4 mm
  • Szerokość rzazu: 2 mm
  • Maksymalna głębokość cięcia (0°): 85 mm
  • Maksymalna głębokość cięcia (45°): 58 mm
  • Maksymalna grubość cięcia stali miękkiej: 6 mm
  • Zakres cięcia (prawa strona tarczy): 650 mm
  • Zakres cięcia (lewa strona tarczy): 371 mm
  • Grubość noża rozdzielającego: 1,8 mm
  • Wymiary produktu: 340 x 965 x 653 mm
  • Maksymalna powierzchnia stołu: 1200 x 640 mm
  • Minimalna powierzchnia stołu: 745 x 640 mm
  • Poziom ciśnienia akustycznego LPA: 93,2 dB(A)
  • Niepewność pomiaru K = 3 dB(A)
  • Poziom mocy akustycznej LWA: 106,2 dB(A)
  • Wymiary opakowania: 910 x 370 x 750 mm
  • Wymiary do przechowywania (wysokość x głębokość x szerokość): 1110 x 660 x 825 mm
  • Masa produktu: 23,33 kg
  • Masa z opakowaniem: 26,25 kg
Wyposażenie podstawowe
W zestawie z pilarką stołową EVO-R255TBL znajdują się:
  • Tarcza tnąca TCT 255 mm (28T) do wielu materiałów