Piła wahadłowa do drewna Zipper ZI-WP700TN
Ilość
Dostępne: 1 szt.
Ostatnia 1 szt.
U Ciebie za 1-3 dni
Dotyczy dni roboczych
  • Marka Zipper
  • Długość polan [mm] 1000
  • Masa [kg] 88
  • Moc [W] 5000
  • Napięcie zasilania [V] 400
  • Rodzaj zasilania elektryczne
  • Średnica polan [mm] 250
  • Średnica tarczy [mm] 700
  • Kod produktu RR137600
  • Kod EAN 9120039233734
  • Kod producenta ZI-WP700TN
  • Dane producenta/dostawcy ZIPPER MASCHINEN
    Gewerbepark 8, 4707, Schlüßlberg
    Austria
    www.zipper-maschinen.at
Dodaj akcesoria
Łuparka do drewna 10t Zipper ZI-HS10TN
Łuparka do drewna Zipper ZI-HS8TN
Łuparka do drewna Zipper ZI-HS14TN
Piła wahadłowa do drewna Zipper ZI-WP700TN to solidny i nowoczesny sprzęt, który z pewnością sprawdzi się w stolarniach, tartakach oraz przedsiębiorstwach przetwórczych. Bazuje na silniku o mocy 5000W, który gwarantuje bezawaryjną, przyjemną i sprawną pracę. W zestawie znajdziesz dużą tarczę widiową z 64 zębami o średnicy 700 mm. Takie połączenie przekłada się na obróbkę sporych kawałków drewna, nawet z twardych gatunków.
Solidna konstrukcja
Piła wahadłowa ma klasę bezpieczeństwa IP54 oraz elektroniczny hamulec silnika.
Charakterystyka produktu:
  • Mocny silnik 5000W
  • Kółka transportowe do łatwego przenoszenia maszyny
  • Konstrukcja z solidnej stali wysokogatunkowej
  • Blokada transportowa
  • Duża tarcza widiowa – 64 zęby, średnica 700 mm
Dane techniczne:
  • Moc silnika: 5kW S2 (15min)
  • Napięcie zasilania: 400V/50Hz
  • Obroty: 1400 obr./min
  • Tarcza widiowa: 700x30x3,2mm, 64 zęby
  • Maks. średnica cięcia: 250mm (L = 300-1000 mm)
  • Klasa bezpieczeństwa IP54
  • Poziom mocy akustycznej: 115 dB (A)
  • Poziom ciśnienia akustycznego LWA: 101 dB(A)
  • Wymiary: 1175x700x1185mm
  • Wymiar paczki (długość x szerokość x wysokość): 1075x750x1140mm
  • Masa netto: 88kg
  • Masa brutto: 92,50kg
Wyposażenie podstawowe: