Piła taśmowa Holzmann HBS245HQ
Dostawa GRATIS
Cena katalogowa: 2 150,03
Raty odroczone
Do października nie płacisz!
Ilość
Dostępne: 7 szt.
U Ciebie za 1-3 dni
Dotyczy dni roboczych
  • Kod produktu RR137593
  • Kod EAN 9120058371509
  • Kod producenta HBS245HQ
  • Dane producenta/dostawcy HOLZMANN MASCHINEN GmbH
    Marktplatz 4, 4170, Haslach
    Austria
    www.holzmann-maschinen.at
Zobacz również
Dokładność w każdym calu
Charakterystyka produktu:
  • Stabilny stół roboczy – pewność i stabilność podczas cięcia
  • Precyzyjne prowadzenie taśmy – dokładność cięcia w każdych warunkach
  • Regulowana prędkość 400 i 800 obr/min – możliwość dostosowania do różnych materiałów
  • Mocny silnik 375 W – gwarancja nieprzerwanej pracy
  • Szerokość taśmy od 6 do 12,5 mm – możliwość obrabiania materiałów różnej wielkości
  • Solidna konstrukcja – trwałość i niezawodność na lata
Dane techniczne:
  • Zasilanie: 230V
  • Moc silnika S1 (100%): 375W
  • Szerokość cięcia: 245mm
  • Maksymalna szerokość cięcia przy prowadnicy po lewej/po prawej: 120/145mm
  • Wysokość cięcia przy 90°: 152mm
  • Wymiary stołu: 360x320mm
  • Uchył stołu: 0°-45°
  • Wysokość stołu: 935mm
  • Długość taśmy: 1826mm
  • Szerokość taśmy: 6-12,5mm
  • Średnica kół: 254mm
  • Średnica króćca odciągowego: 100x75x50mm
  • Wymiary paczki: 1010x370x445mm