Paleniska ogrodowe

Zastosowane filtry (0)

1 ofert od 304.99 zł do 304.99 zł

Sortuj według
Ilość na stronie
Palenisko Lund 99702 Lund

Palenisko Lund 99702

304,99 zł DOSTAWA 0 ZŁDostawa gratis Dostępne 3 szt. Wysyłamy we wtorek
1

Nadszedł czas na wykorzystanie wolnych chwil na zewnątrz. Sprzyja to odwiedzinom rodziny i przyjaciół, z którymi chcemy spędzić czas w jak najlepszy sposób. Posiadając ogród, najczęściej zapraszamy bliskich właśnie do niego, dlatego warto wyposażyć się w sprzęt, który jeszcze bardziej uprzyjemni spotkania. Palenisko ogrodowe może być częścią wyposażenia Waszego terenu zielonego, jeśli nie macie miejsca wydzielonego na ognisko lub nie chcecie mieć grilla. Nie dość, że paleniska ogrodowe to wspaniałe źródło ciepła, to dodatkowo świetnie się prezentują i pozwalają spędzić relaksujący wieczór na świeżym powietrzu.

Bezpieczne palenisko ogrodowe

Rozpalenie ogniska czasem bywa wyzwaniem. Nie zawsze jesteśmy w stanie rozpalić ogień w bezpieczny sposób w swoim ogrodzie, a jeśli nie mamy do tego odpowiedniej wiedzy i sprzętu to czasem lepiej tego po prostu nie robić. Sytuacja zmienia się jednak, gdy pod ręką mamy palenisko ogrodowe, które jest wspaniałym dodatkiem do ogrodu zapewniającym bezpieczeństwo. W naszym sklepie narzedzia.pl znajdziecie paleniska na trójnogu, ale i na płaskiej podstawie. Bez problemu mogą być przechowywane na świeżym powietrzu w ogrodzie. Posiadają one niewielką konstrukcję, ale stabilną podstawę.

Paleniska ogrodowe do ogrodu i nie tylko

Nie chcecie mieć już problemu z rozpaleniem ogniska przy swoim domu? W takim razie przejrzyjcie naszą kategorie, w której znajdziecie paleniska ogrodowe. Nawet jeśli macie mały ogród, nie musicie się martwić, ponieważ przedstawiamy również paleniska na taras.

Paleniska ogrodowe nie posiadają dużych wymiarów, dlatego sprawdzą się właściwie w każdym miejscu. Produkty te nie są montowane na stałe do podłoża, co zwiększa ich mobilność. Dodatkowo, jeśli nie będziecie już chcieli korzystać z paleniska, możecie je rozkręcić i schować, aby móc wraz z kolejnym latem wyciągnąć je znów do ogrodu lub postawić je na tarasie.

Warto również pamiętać, że wybierając palenisko ogrodowe, nie będziecie martwić się o ewentualnie wypaloną trawę, ponieważ sprzęt ten wspaniale chroni przed tego typu sytuacjami. Niektóre paleniska posiadają również takie wymiary, które pozwalają na zabranie ich na wycieczkę.

Jakie paleniska ogrodowe znajdziesz w naszym sklepie?

W przedstawionej kategorii znajdziescie modele wykonane z wysokiej jakości stali lub żeliwa, dzięki czemu ich postawa jest stabilna a gotowanie przysmaków bezpieczne.

  • Proste paleniska ogrodowe – cieszą się największą popularnością, ponieważ posiadają minimalistyczny charakter i wpisują się w charakter praktycznie każdego ogrodu. Dodatkowo takie modele można bardzo łatwo przetransportować w każde miejsce. W naszej ofercie znajdziesz otwarte paleniska ogrodowe wykonane z metalu na trzech nóżkach. Oprócz tego w ofercie przedstawiamy również model żeliwny, który jest o wiele cięższy niż stalowe modele, dlatego sprawdzi się jako mniej mobilne palenisko do ogrodu. Wyposażony jest w trzy odkręcane nóżki, co ułatwia jego przechowywanie jesienno-zimową porą.
  • Paleniska ogrodowe z pokrywą – te modele również stanowią stałe wyposażenie ogrodów lub tarasów. Każdy z nich posiada inny design, dlatego możesz z powodzeniem dostosować jeden z nich do swojego ogrodu. Dzięki temu, że paleniska wyposażone są w pokrywę, chronią przed ewentualnym przedostaniem się iskier na zewnątrz. Każdy model wyposażony jest w pogrzebacz, ułatwiający podnoszenie pokrywy i rozpalanie ognia. Przedstawione paleniska ogrodowe posiadają chromowany ruszt, dzięki czemu jedzenie do niego nie przywiera. Grill pozwala na przyrządzenie steków lub warzyw a kociołek umożliwia przygotowanie zup, lub innych smacznych dań. Chcecie mieć w palenisku miejsce na drewno? Taki model również znajdziecie w naszej ofercie.
  • Kosz paleniskowy – dedykowany jest dla osób, które niekoniecznie chcą przygotowywać jedzenie w ogrodzie, ale ma spełniać głównie funkcję grzewczą i dekoracyjną. Jeśli jednak chcecie, aby pełnił też funkcję grilla, musi być on wyposażony w dodatkowe akcesoria, które również znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Każde przedstawione palenisko ogrodowe posiada wspaniałą prezencję, ale i spełnia wiele różnych funkcjonalności.

Palenisko ogrodowe dopasowane do potrzeb

Przeglądając naszą kategorie palenisk ogrodowych, możecie wybrać materiał, z którego ma być ono wykonane i na jakim podłożu ma się znajdować. Należy pamiętać, że spędzanie czasu przy ognisku ma być przyjemne dla Was, jak i dla Waszych gości. Dlatego też wybierajcie modele ze względu na bezpieczeństwo, ale i wygodę użytkowania i ciesz się ciepłymi wieczorami spędzanymi w gronie najbliższych. Oferowane paleniska pokryte są powłoką antykorozyjną, dzięki czemu ich elementy są długotrwale zabezpieczone przed wilgocią oraz niskimi i wysokimi temperaturami. Nawet jeśli zalejecie, której z palenisk wodą, nie wywoła to niepożądanych reakcji materiału.