Darmowa dostawa od 250 zł
Dostawa w 24h
Dotacje
Odroczone płatności
4,9/5 na Opineo
w pełni spełniła moje oczekiwania, lekka i poręczna. Dzięki dużej pojemności baterii można nią długo pracować bez konieczności częstego ładowania. Używana głównie do prac na budowie, polecam.
Mocna, akumulator jest bardzo wydajny. Dobrz leży w dłoni, uchwyt jest wygodny, spełniła w 100% moje oczekiwania. Już troche używana i nie ma żadnego bicia, wszystko działa jak należy
Posiadam ten sprzęt od ponad 2 lat. Wkrętarka jest bardzo dobrze dopasowana oraz estetycznie wykonana. Bateria wytrzymuje około 90 min kręcenia , a bateria ładuje się 15 minut. Gorąco polecam
Bardzo wydajna wkrętarko-wiertarka, solidne wykonanie. Dobrze lezy w dłoni, udar działa bardzo dobrze, sprzęt radzi sobie i w drewnie i w metalu, w betonie. Dioda led przydatna,świeci całkiem mocno
Nie mam zastrzeżeń, wiertarka mocna, wydajna, nie straszna jej dłuzsza praca, bezszczotkowy silnik na plus bo trwalszy i dłużej da się popracować, nie potrzebuje sprzęt aż tyle energii. Wygodna regula cja momentu obrotowego, plus za diodę całiem nieźle doświetla
Wiertarkę kupiłem ostatnio do mojej firmy budowlanej, to moje pierwsze elektronarzędzie w ogóle. Okazało się ono bardzo trafnym wyborem, sama różnica, ze jest bezprzewodowa to super sprawa, bo juz się nie potykam o żadne kable. Druga sprawa to to, że zawsze myślałem, ze jak urządzenie będzie miało akumulator to zmniejszy się jego moc a tu nie prawda, urządzenie działa na pełnej mocy aż do całkowitego rozładowania. Kolejna rzecz silnik bezszczotkowy sprawia, ze urządzenie jest bardziej wytrzymale no i pozytywnie zaskoczony jestem wagą urządzenia- te z kablami były zdecydowanie cięższe. Polecam!
Niezawodne urządzenie, mocne i dobrze wykonane.Pracuje mi się nią bardzo dobrze. Zadziwiająco długo pracuje na 1 akumulatorze, w miedzyczasie na spokojnie ładuje sie drugi akumulator. Przy pracy w bet onie udar działa bez zarzutu.
solidny sprzęt, który wwierca się każdy materiał od cegły po drewno. Ma porządną moc i wystarczający moment obrotowy, 2 biegowa przekładnia powoduje, że sprzęt staje się bardziej uniwersalny. Poza tym urządzenie jest lekkie, więc można nim pracować przez długie godziny, bez męczenia. Akumulator jest porządny, bez ładowania starcza na bardzo długo.
super sprzęt, mam od paru tygodni, poręczna, bezproblemowo wierci w drewnie, u mnie głownie takie zastosowanie, skręcanie mebli też bez problemu, Niezła moc i długo działająca bateria, która też dosyć szybko się ładuje. Sprzęt też odporny na przeciążenia, skrzynka dołączona fajna,nieżle wykonana
kawał solidnego sprzętu, dzięki bezszczotkowemu silnikowi można pracować dłużej i też samo urządzenie jest cichsze i na pewno będzie mniej awaryjne. Idealnie się sprawdza przy pracach monterskich, moż na jej parametry idalnei dostosować do wykonywanej pracy, dodatkowa dioda led nieźle doświetla powierchnie robocza
bardzo porządny zestaw. cieszę się, że wkrętarka, a właściwie bateria jest dobrze wyważona i płaska, bo to sprawia, że dobrze stoi na ziemi, więc nie trzeba kombinować, jak ją ustawić, zeby się nie pr zewróciła. dzięki temu, że urządzenie ma niewielkie rozmiary można go używac w trudno dostępnych miejscach.
Bardzo solidny zestaw, wkrętarka radzi sobie bez zatrzeżeń z wieloma powierzchniami, drewno czy cegła żaden problem, nie potrzbuje aż tak dużo mocy do działania bo ma silnik bezszczottkowy. Pracuje si e bardzo wygodnie, bo jest lekka i dobrze wyważona, walizka bardzo fajna
Bardzo dobry bezszczotkowy silnik co daję znacznie większą moc i zdecydowanie lżejszą wagę. 2biegunowa przekładnia pozwala na znacznie większy moment obrotowy. Urządzenie bardzo dobrze trzyma się w dł oni, jest doskonale wyważone i solidnie zbudowane i sprawdza się nawet w trudnych sytuacjach, Sam akumulator pracuję bardzo długo, system pro faktycznie chroni przed przeciążeniami i przegrzaniem. Bardzo polecam.
wiertarka, która jeszcze nigdy mnie nie zawiodła, radzi sobie z najtwardszym materiałem, nie przegrzewa się, akumulator działa przez wiel godzin, 24 stopniowy moment pobrotowy daję wachlarz możliwości . Ogromny plus za 2biegową przekładnie. Dobry sprzęt.
kolejny sprzęt aeg w mojej firmie. Kupiłem ta wiertarkę główie dla akumulatorów, które są w niej rewelacyjne- jako jedne z nielicznych mogą pracować w bardzo wysokich temperaturach, chroniac tym samym sprzęt przed przegrzaniem i przeciążeniem. Sama wiertarka jest bardzo solidnie zbudowana, jest lekka i dobrze się ją trzyma w dłoni. No i silnik bezszczotkowy, którydaje wiertarce jeszcze wiecej mocy. Super urządzenie.
silnik bezszczotkowy przekłada się na świetną efektowyność urządzenia, do pracy nie ptotrzebuje aż tak dużo energii. Jest dobrze wyważona, leży wygodnie w dłoni, nie ślizga się, led się przydaje dobrz e doświetla miejsce wiercenia więc jest bardzo praktyczny. Zestaw dobrze skomponowany warty swojej ceny
Kupiłem kilka sztuk tej wiertarki do mojej firmy i jestem mega zadowolony. Wiertarka super wierci w bardzo grubych betonowych ścianach, dzięki systemowi bezszczotkowemu, wiertarka jest bardzo lekkim u rządzeniem i turbo ekonomicznym- bo szczotki nie zużywają się bo ich zwyczajnie w nich nie ma a przy ich braku wiertarka kompletnie nie traci na swojej mocy.
Ma wskaźnik naładowania baterii, co bardzo pomaga w pracy, bo wiem, czy muszę zabrać ze sobą ładowarkę, czy nie, a jak siedzę na bloku i przemieszczam się po klatkach, to każdy kilogram się liczy. Dob rze się też ją trzyma, bo ma porządną gumę na rękojeści.
To moja druga wkrętarka AEG, bo pierwsza jest sztosem. Ta jest mniejsza i mam do niej przejściówkę kątową, żeby wkręcać w zakamarkach. Jej gabaryty na to pozwalają, bo jest rzeczywiście bardzo kompakt owa. Bateria trzyma bardzo dobrze, a ja nie muszę ciągać za sobą przedłużacza.
No to już jest sprzęt z wyższej półki. Wykonanie jest przednie! No i dbałość o szczegóły,jak ten jednotulejowy samozaciskowy uchwyt wiertarski, który po prostu ułatwia korzystanie z urządzenia. Właśni e dlatego lubię aeg, bo robią sprzęt, z którego po prostu dobrze się korzysta.
udar jak najbardziejd daje radę, wiercę w betonie bez problemu, często też używam do drewna i metalu, bateria wsytarcza na kilka godzin pracy, druga w międzyczasie szybko się ładuje. Znajomy używa teg o samego modelu w pracach ciesielskich i też sobie chwali
Witam jestem posiadaczem tej wkretarki ogolnie jest wszystko na najwyższym poziomie ale minusowe gwazdki za uchwyt zdejmowany do hexa poniewaz ma luz ale nie wiem czy ten luz tez nie jest fabryczny bo jest to obsadzone na łożyskach komfort pracy oraz moc jej robi wrażenie (buduje dom co dzien nia sie pracuje wierci otowry i wkreca rozne wkrety nawet do 20 cm dlugie i swietnie daje sobie rade tylko minus za ten uchwyt wymienny)
Myślę, że każdy profesjonalista doceni ten sprzęt. Ja doceniłem. Myślałem, że moja stara wkrętarka dobrze pracowała, ale ta przy niej to rakieta. teraz to, co robiłem do tej pory przez dwa dni, bo trz eba było ładować baterie, to teraz z bateriami 18V robię przed czasem i mam wcześniej fajrant!
Bardzo lubię pracować wiertarkami, które mają dodatową rączkę, jak ta, bo to pozwala mi na większą kontrolę nad sprzętem i używnaie mniej siły do pracy. Przez co potem jestem mniej zmęczony ;) Plus za mocny akumulator 18V.
W nowym roku warto uzupełnić firmowe zapasy o naprawdę dobry sprzęt, co właśnie zrobiłem. Kupiłem chłopakom trzy takie wkrętarki, bo zleceń narobiło się co niemiara, a wiadomo, że z dobrym i sparwdzon ym sprzętem to i praca idzie o wiele szybciej.
Po prostu super sprzęt
Skręcam meble, które ludzie zamawiają w paczkach, wiec pracuję wkrętarką praktycznie przez cały dzień. a właściwie dwiema, bo mam tą dużą i mniejszą do drobniejszych przestrzeni. obie aeg. obie pracuj ą świetnie.
jeestem w 100% zadowolony z tego zakupu, uda dziala bardzo dobrze, ma kopa, akumulator pozwala na długą pracę, a przy tym nie czuje się jakiegoś dużego ciężaru samego urządzenia, dioda led wydawaa mi się na początku zbędnym bajerem a teraz doceniam bo doświetla bardzo dobrze i na pewno mozna precyzyjnej dzialać po zmierzchu
poradziła sobie i z wierceniem otworów otwornicą i z wkręcaniem w grube dechy, cegła to też nie problem, potrzebowałem czego takiego do pracy i jak na razie jest dobrze
Poręczna, bez kabla i solidna. W sam raz do wykorzystania w firmie remontowej. Mam już kilka sprzętów AEG, choć na zasilaniu 18V to mój pierwszy, ale nie ostatni. Zwyczajnie akumulator długo trzyma. A EG generalnie robi solidne sprzęty, które służą dosyć długo, nawet przy częstej eksploatacji. Liczę, że tak będzie również tym razem.