Dane techniczne:

 • Moc: 1500 W
 • Max szerokość obrzeża: 50 mm
 • Max grubość obrzeża: 1,5 mm
 • Masa: 2,7 kg
 • Dodatkowe wyposażenie: tak

Gwarancja

W magazynie 1 szt.Wysyłka jutro o 14:00
Wysyłka gratis
1 372 PLN
Cena brutto / 1 szt.
Kup na raty
eRaty
Leasing dla firm
Weź leasing teraz z Leaselink

Virutex AG52F Set składa się z ręcznej okleiniarki do krawędzi AG98F, obcinaka do nadmiaru oklein na krawędziach oraz gilotynki to oklein. Ręczna okleiniarka do drewna, która umożliwi oklejanie wszystkich powierzchni drewnianych (krawędzi). Za jej pomocą można oklejać ściany wewnętrzne drzwi, rowki i wycięcia.

Charakterystyka produktu:

 • Ręczna okleiniarka do drewna umożliwia oklejanie wszystkich powierzchni drewnianych (krawędzi)
 • Wyposażona jest w zacisk oraz wałek dociskowy łukowy umożliwiający stabilne i dokładne oklejanie krawędzi
 • Czas nagrzewania poniżej jednej minuty
 • Przy użyciu załączonego urządzenia można oklejać ściany wewnętrzne drzwi, rowków i wycięć

Dane techniczne:

 • Moc: 1500W
 • Masa: 2,7kg
 • Max. szerokość kolejania: 50mm
 • Wlot powietrza: 400l/min

Zestaw składa sie z:

 • okleiniarka AG98F
 • obcinarki RC21E
 • strugarki AU93
Opinie Klientów - Okleiniarka Virutex AG52F

Jestem bardzo zadowolony z zakupu tego sprzętu. Ma on jedną małą niedogodność przy oklejaniu niskich elementów wynikającą z konstrukcji ale z tym też sobie poradziłem. Przykręciłem element konfirmantem od spodu do kawałka płyty, następnie ściskiem do stołu. Próbowałem używać tego do oklejania zwykłą okleiną papierową z klejem ale jak sama nazwa urządzenia wskazuje służy on do pracy z okleiną PCV :).

Ten sprzęt polecam z czystym sumieniem. Dodatki do niego pozwalające na obcinanie nadmiaru okleiny są super. Pewnie bym ich nie kupił ze względu na cenę w jakiej są sprzedawane oddzielnie. Ale jak dają "za darmo" to bardzo chętnie je wziąłem. I z tego powodu jestem też bardzo zadowolony.

Ta wersja cenowa jest najkorzystniejszą opcją jeśli nie okleja się wewnątrz ramki, czego ja nigdy nie zamierzam robić :)

Polecam zakup tego sprzętu plus komplet dodatkowych ostrzy do obcinarek bo po co płacić za przesyłkę, tutaj lub w innym sklepie. Opłaci sie to bo sprzęt jest wygodny.

Czy ta opinia jest pomocna?

świetne urządzenie do oklejania krawędzi .Grubośc okleini z jaką sobie radzi bez problemu te urzadzenie to 1,5 mm . Czas nagrzewania i rozpoczęcia pracy jest niemal nastychmiastowy. Możliwość oklejania po łukach. szerokość oklejanej powierzchni to około 50 mm. W zestawie tym znajdują sie obcinaczki krawędzi i nadmiaru długości. rewelacyjne są . Jednym pociągnięciem usuwane są niemal idealnie nadmiar okleiny z boku. A obcinaczki RC 21 docinają początek okleiny i koniec równie dokładnie. Praca ta maszynką to sama przyjemność . POLECAM . Cena bardzo konkurencyjna

Czy ta opinia jest pomocna?

Jak dla mnie to REWRLACJA.Gdzieś tam czytałem że okleiniarka fajna ale droga, tylko zadajmy sobie pytanie czy zakup tego narzędzia polega na tym żeby stało na półce czy żeby zarabiało,bo jak to pierwsze to zadrogie, a jeśli ma zarabiać to warte tej kasy. Naprawdę warto sobie sprawić taką maszynkę,bardzo prosta i intuicyjna obsługa,a w komplecie z obcinaczką i strugiem okleinowanie staja się samą przyjemnością. Pozdrawiam.

Czy ta opinia jest pomocna?

Okleiniarka naprawdę dobra. Z okleiną 1mm daje sobie radę. Trzeba wyrobić sobie prędkość oklejania. Jeśli będzie za szybko to się klej nie roztopi, ale jeśli za wolno ( na okleinie będzie dużo kleju) to klej zostaje na rolce okleiniarki.Ale i z tym problemem można sobie poradzić. Strugarka AU93 oraz obcinarka RC21E naprawdę super. Okleiniarkę i sklep polecam!! Dostawa błyskawiczna

Czy ta opinia jest pomocna?

Okleiniarka dla małych firm i amatorów - super. Oklejanie okleiną 1mm, zwłaszcza długich krawędzi, szybkie i profesjonalne. Na początku trzeba wyrobić sobie prędkość oklejania, ale szybko można dojść do wprawy. Strugarka AU93 oraz obcinarka RC21E to naprawdę super. Okleiniarkę i sklep polecam!! Dostawa błyskawiczna, tak jak zapewniają.

Czy ta opinia jest pomocna?
Gwarancja
Gwarancja

Gwarancja obejmuje tylko wady fizyczne tkwiące w urządzeniu tj. materiałowe lub montażowe. Na elektronarzędzia udzielana jest 3-letnia gwarancja bez konieczności rejestracji urządzenia.

Artykuły

Chcesz zamówić produkt? Szukasz dodatkowych informacji? Zadaj pytanie, a my skontaktujemy się z Tobą.

* Pola wymagane
Formularz kontaktowy