Myjka ciśnieniowa Ryobi ONE+ RY18PW22A-0
Dostawa GRATIS
Cena katalogowa: 599
Raty odroczone
Do października nie płacisz!
Ilość
Dostępne: 2 szt.
Ostatnie 2 szt.
Wysyłka w 1 dzień
Ten produkt wyślemy w 1 dzień roboczy.
  • Marka Ryobi
  • Akumulator i ładowarka w komplecie nie
  • Linia produktowa ONE+
  • Maks. ciśnienie [bar] 22
  • Maks. ciśnienie wlotowe [bar] 7
  • Maks. wydajność [l/h] 182
  • Masa [kg] 2
  • Napięcie akumulatora [V] 18
  • Podgrzewacz wody nie
  • Rodzaj zasilania akumulatorowe
  • Typ ogniwa Li-Ion
  • Kod produktu RR94176
  • Kod EAN 4892210182906
  • Kod producenta 5133004570
    kontakt@ryobitools.eu
Ładowarka 18 V Ryobi ONE+ RC18115
POLECAMY
Akumulator 18V 5.0Ah Ryobi ONE+ RB18L50
OKAZJA
Ładowarka 18 V Ryobi ONE+ RC18120
Ładowarka 18 V Ryobi ONE+ RC18120 Cena: 89  zł
-18%
Rękawice ogrodowe Power roz. L Ryobi RAC811L
Akumulatorowa myjka ciśnieniowa RY18PW22A-0 Ryobi 5133004570 w formie poręcznego pistoletu sprawdzi się przy usuwaniu lekkich zabrudzeń z różnych powierzchni, np. karoserii, chodnika, donic, mebli ogrodowych itp. Urządzenie należy do linii ONE+, czyli do jego zasilania potrzebny jest akumulator litowo-jonowy 18V. Myjka posiada dyszę obrotową 3w1, dzięki której możliwe jest stosowanie 3 rodzajów strumienia wody. Jest też wyposażona w blokadę włącznika chroniącą przed przypadkowym uruchomieniem oraz filtr chroniący przed zanieczyszczeniami. Dzięki beznarzędziowemu montażowi lancy i węża ciśnieniowego przygotowanie myjki RY18PW22A do pracy zajmuje tylko kilka chwil. Podczas pracy można używać samej wody lub wody z dodatkiem środka czyszczącego.
Charakterystyka produktu:
  • Blokada włącznika – zabezpieczenie przed przypadkowym włączeniem narzędzia
  • Filtr – ochrona przed wnikaniem zanieczyszczeń
  • Beznarzędziowy montaż lancy i węża – łatwe i szybkie przygotowanie myjki do pracy
  • Komora na akumulator – zabezpieczenie baterii przed wodą
  • Ogumowana rękojeść – wygodne trzymanie narzędzia podczas pracy
  • Możliwość pracy z samą wodą lub wodą z dodatkiem środka czyszczącego
  • Kompatybilność z akumulatorem litowo-jonowym 18V z serii ONE+
  • Seria ONE+ - jeden akumulator do wszystkich elektronarzędzi i narzędzi ogrodowych Ryobi 18V
Dane techniczne:
  • Zasilanie: akumulatorowe
  • Napięcie akumulatora: 18V
  • Typ akumulatora: litowo-jonowy
  • Ciśnienie maksymalne: 24,8 bar
  • Ciśnienie znamionowe: 22 bar
  • Współczynnik rozcieńczenia detergentu: 1:20
  • Znamionowe natężenie przepływu: 182 l/godz.
  • Maksymalne natężenie przepływu: 270l/godz.
  • Wlotowe ciśnienie wody (maks.): 7 bar
  • Długość x średnica węża: 6m x8mm