Mieszarka Smart365 SM-02-031600
Dostawa GRATIS
Cena katalogowa: 675,27
Raty odroczone
Do października nie płacisz!
Ilość
Dostępne: > 10 szt.
Wysyłka w 1 dzień
Ten produkt wyślemy w 1 dzień roboczy.
  • Marka Smart365
  • Ilość biegów 2
  • Maks. średnica mieszadła [mm] 160
  • Masa [kg] 6
  • Moc [W] 1600
  • Prędkość obrotowa [rpm] 750
  • Regulacja obrotów tak
  • Rodzaj zasilania elektryczne
  • Walizka nie
  • Kod produktu RR94773
  • Kod EAN 5901769686014
  • Kod producenta SM-02-031600
  • Dane producenta/dostawcy ERPATECH Sp. z o.o.
    Bakaliowa 26, 05-080, Mościska
    Polska
    biuro@erpatech.com.pl
Zobacz również
Charakterystyka produktu:
  • 2-biegowa przekładnia – optymalne dostosowanie pracy urządzenia do potrzeb
  • Regulacja prędkości pokrętłem – odpowiednie dopasowanie tempa mieszania
  • Gwint M14 – uniwersalne mocowanie kompatybilne z mieszadłami różnych producentów
  • Ergonomiczne rękojeści – wysoki komfort użytkowania mieszarki
Dane techniczne:
  • Zasilanie: sieciowe
  • Napięcie zasilania: 230V
  • Moc: 1600W
  • Ilość biegów: 2
  • Prędkość obrotowa na 1./2. biegu: 180-460/350- 750 obr./min
  • Uchwyt: M14x2
  • Średnica mieszadła: 160mm
  • Masa brutto: 6kg
Wyposażenie podstawowe:
  • Mieszadło 160mm