Wyposażenie podstawowe:

  • Poziomica kołowa z libellkami
  • Wskaźnik laserowy

Gwarancja

dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
102,99
Cena brutto / 1 szt.

Proponowane raty

10,47 zł x 11

eRaty

Zestaw poziomujący Rubi 54999 składa sę z poziomnicy kołowej z libelkami i wskaźnika laserowego. Poziomnica służy do właściwego ustawienia przecinarki elektrycznej. Wskaźnik laserowy wyznacza natomiast przejście tarczy i właściwe położenie materiału. Zestaw poziomujący pasuje do przecinarek DV, DC, DS i DX.

Dane techniczne:

  • Dokładność poziomowania: 1mm/m
  • Moc lasera: 2mW
  • Klasa lasera: 2
  • Do maszyn: DV, DC, DS i DX

Wyposażenie podstawowe:

  • Poziomica kołowa z libellkami
  • Wskaźnik laserowy

Sklep stosuje program weryfikacji opinii o produktach. Informacje dotyczące procedury weryfikacji opinii znajdziesz w naszym Regulaminie. Opinie Klientów - Laser i poziomnica do przecinarek DV/DC/DS/DX Rubi 54999

Użytkownik Ceneo Nie polecam Ocena:
0,5/5 Wystawiono dzisiaj
Niestety moja opinia jest negatywna NIE KUPOWAĆ- no chyba że masz wenę twórczą i chcesz stracić dużo czasu żeby w ogóle ten laser spełniał swoją rolę. Tłumacze dlaczego, po położeniu płytki 120x60 i wysokość 1 cm (dzisiejszy standard) laser jest widoczny na kilkunastu centymetrach płytki, powinien być widoczny na całej płytce aż do tarczy. Dodam że zamocowany laser jest w otworach oryginalnych do tego przeznaczonych!. Żeby laser spełniał swoją rolę trzeba podłożyć od tyłu kliny by go pochylić w stronę płytki, do tego laser nie trzyma linii pionowej względem tarczy (pion na maszynie jest, ale i tak nie ma na to wpływu), z lewej strony musiałem podłożyć dwie podkładki by laser podnieść do góry, natomiast z prawej strony podłożyłem 4 podkładki żeby laser był w pionie do tarczy.
Podsumowanie - laser ma złą wysokość lub na zbyt niskiej wysokości jest umieszczony laser, do tego wiązka lasera jest pod złym kątem, czyli nie jest w pionie względem do obudowy ( przód -tył, jak również lewo-prawo.). Moim zdaniem Producent powinien oddać pieniądze wszystkim którzy zakupili ten laser i ma ten sam problem co Ja. Wiem że nie jestem jedyną osobą z tak drastycznie źle wykonanym laserem. Typowa tania chińszczyzna .
Nie rozumiem jednego?, Rubi sprzedaje maszyny i produkty dość dobrej jakości za niezbyt niskie pieniądze ! DLACZEGO sprzedaje takie badziewie gu..o , przecież to świadczy o jego Jakości - sam sobie wystawia opinie.
Ocena łączna: 1,0
Cena a jakość: (1,0)
Trwałość: (1,0)
Estetyka i wykonanie: (1,0)
Gwarancja
Gwarancja

Gwarancja obejmuje wady fizyczne urządzenia, tj. materiałowe lub montażowe.

Chcesz zamówić produkt? Szukasz dodatkowych informacji? Zadaj pytanie, a my skontaktujemy się z Tobą.

Skorzystaj z formularza

Przeczytaj Regulamin, Politykę Prywatności sklepu.
* Pola wymagane