Klucz udarowy Ryobi ONE+ R18IW3-120S 1x2.0Ah
Dostawa GRATIS
Cena katalogowa: 749
Raty odroczone
Do października nie płacisz!
Ilość
Dostępne: 7 szt.
U Ciebie już jutro!
Zamów w ciągu:
Kup ten produkt dzisiaj do godziny 15:30, a otrzymasz go następnego dnia roboczego.
Wysyłka w 1 dzień
Ten produkt wyślemy w 1 dzień roboczy.
  • Marka Ryobi
  • Akumulator i ładowarka w komplecie tak
  • Częstotliwość udarów [1/min] 2320, 2780, 3200
  • Liczba akumulatorów 1
  • Linia produktowa ONE+
  • Maks. moment obrotowy [Nm] 180, 240, 400
  • Masa [kg] 2
  • Napięcie akumulatora [V] 18
  • Opakowanie torba narzędziowa
  • Pojemność akumulatora [Ah] 2.0
  • Prędkość obrotowa [rpm] 2100, 2500, 2900
  • Regulacja momentu obrotowego tak
  • Silnik bezszczotkowy nie
  • Typ akumulatora Li-Ion
  • Typ zasilania akumulatorowe
  • Uchwyt roboczy [in] 1/2
  • Kod produktu RR77965
  • Kod EAN 4892210155832
  • Kod producenta 5133003574
  • Dane producenta/dostawcy Techtronic Industries GmbH
    Max-Eyth-Straße 1ß, 71364, Winnenden
    Niemcy
    kontakt@ryobitools.eu
OKAZJA
Akumulator 18V 2,0Ah Ryobi ONE+ RB18L20
Akumulator 18V 2,0Ah Ryobi ONE+ RB18L20 Cena: 130 ,99 zł
-7%
Ładowarka 18 V Ryobi ONE+ RC18115
POLECAMY
Akumulator 18V 5.0Ah Ryobi ONE+ RB18L50
OKAZJA
Ładowarka 18 V Ryobi ONE+ RC18120
Ładowarka 18 V Ryobi ONE+ RC18120 Cena: 89  zł
-18%
Rękawice ogrodowe Power roz. L Ryobi RAC811L
Charakterystyka produktu:
  • Wysoki maksymalny moment obrotowy 400Nm – skuteczne wykonanie bardziej wymagających zadań związanych z przykręcaniem i odkręcaniem śrub
  • Ergonomiczna rękojeść Grip Zone – pewny i wygodny chwyt, nawet w rękawicach roboczych
  • Światło LED Tri-Beam – dobrze oświetla miejsce pracy bez cieni rzucanych przez nasadkę
  • Uchwyt 1/2" z kołkiem blokującym – łatwe i szybkie dopasowanie akcesoriów
  • 3 nasadki w komplecie – udarowe nasadki w rozmiarach 17, 19 i 21mm umożliwiają odkręcenie większości typowych śrub
  • Podwójny zaczep akumulatora – brak możliwości przypadkowego odcięcia zasilania
  • System ONE+ – jeden akumulator i ładowarka kompatybilne z szeroką gamą elektronarzędzi
Dane techniczne:
  • Zasilanie: akumulatorowe
  • Napięcie akumulatora: 18V
  • Ilość akumulatorów: 1szt.
  • Pojemność akumulatora: 2.0Ah
  • Typ ogniw akumulatora: litowo-jonowe
  • Stopnie prędkości obrotowej / momentu obrotowego: 3
  • Prędkość obrotowa na trybie 1: 0-2100obr./min
  • Prędkość obrotowa na trybie 2: 0-2500obr./min
  • Częstotliwość udaru na trybie 1: 0-2320ud./min
  • Częstotliwość udaru na trybie 2: 0-2780ud./min
  • Maks. moment obrotowy na trybie 1: 180Nm
  • Maks. moment obrotowy na trybie 2: 240Nm
  • Maks. moment obrotowy na trybie 3: 400Nm
  • Uchwyt narzędziowy: trzpień czworokątny 1/2" (12.70mm)
  • Wibracje w czasie zakręcania udarowego: 14.3m/s²
  • Współczynnik niepewności pomiarowej K: 1.5m/s²
  • Poziom ciśnienia dźwięku: 100.5dB(A)
  • Poziom mocy akustycznej (LwA): 111.5dB(A)
  • Współczynnik niepewności pomiarowej K: 3dB(A)
  • Masa bez akumulatora: 1.6kg
  • Masa z akumulatorem: 2kg
Wyposażenie podstawowe:
  • 3 nasadki udarowe 17, 19, 21mm
  • Akumulator 18V Li-Ion 2.0Ah