Gwarancja

dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
17,28
Cena brutto / 1 szt.
Minimalna ilość w zamówieniu to 2 szt. 2 szt. * 17,28 zł = 34,56 zł Całkowita wartość zakupu to: 34,56 zł

Gniazdo IP54 proste 104-0bs tablicowe jest powszechnie wykorzystywane przez profesjonalnych elektroinstalatorów do montażu w rozdzielnicach, tablicach licznikowych, szafach oraz pulpitach sterowniczych. Opisywane akcesorium jest 3-biegunowe i zostało wyposażone w klapkę ochronną. W naszym sklepie internetowym klienci znajdą gniazda IP54 proste 104-0bs sygnowane marką PCE. Gwarantujemy wysoką jakość, odporność, niezawodność oraz bardzo dobre parametry użytkowe wyrobów tego znanego w branży dostawcy. Prąd znamionowy w prezentowanym modelu to 16A, maksymalne napięcie ustalono na poziomie 250V. Urządzenie jest barwy niebieskiej. Gwarantowany przez producenta stopień ochrony to IP54. Wymiary kołnierza wynoszą 50 x 50 mm. Wykonanie gniazda jest standardowe z bocznym wyprowadzeniem przewodu. Gniazda IP54 proste 104-0bs są sprzedawane za pośrednictwem naszej strony internetowej na sztuki. Minimalna ilość niezbędna do realizacji wysyłki to tylko jedna sztuka produktu.

Dane techniczne:

  • Bezhalogenowe: Nie
  • Do stosowania w warunkach trudnych (wg VDE): Nie
  • Kierunek wprowadzenia wtyczki: Prosty
  • Kolor: Niebieski
  • Materiał: Tworzywo sztuczne
  • Rodzaj materiału: Tworzywo termoplastyczne
  • Rodzaj połączenia: Zacisk śrubowy
  • Rozmiar flanszy: 50x50 mm
  • Stopień ochrony (IP): IP54

Sklep stosuje program weryfikacji opinii o produktach. Informacje dotyczące procedury weryfikacji opinii znajdziesz w naszym Regulaminie. Opinie Klientów - Gniazdo tablicowe PCE

Brak opinii. Bądź pierwszy i dodaj opinię o produkcie.
Gwarancja
Gwarancja

12 miesięcy - zakup dokonany przez przedsiębiorcę (FV firma), 24 miesiące - zakup dokonany przez konsumenta (FV osoba fizyczna). Podstawą do rozpatrywania gwarancji jest dokument zakupu. Gwarancją objęte są uszkodzenia wynikające z ukrytych wad materiałowych powstałe w wyniku uszkodzenia podczas użytkowania zgodnego z przeznaczeniem.

Chcesz zamówić produkt? Szukasz dodatkowych informacji? Zadaj pytanie, a my skontaktujemy się z Tobą.

Skorzystaj z formularza

Przeczytaj Regulamin, Politykę Prywatności sklepu.
* Pola wymagane