Przeglądaj produkty Empire według kategorii:

Dlaczego Empire

  • Innowacyjność - najnowsze technologie wykorzystywane w produkcji narzędzi sprawiają, że produkty marki Empire wyróżniają się nowoczesnymi rozwiązaniami
  • Doświadczenie - ponad stuletnia praktyka w projektowaniu i tworzeniu narzędzi pomiarowych dla profesjonalistów
  • Wysoka jakość i precyzja wykonania - narzędzia pomiarowe Empire cechuje trwałość i wytrzymałość, a także precyzyjne wykończenie każdego detalu
  • Profesjonalizm - produkty Empire są tworzone z myślą o fachowcach, którzy wykorzystują narzędzia pomiarowe w codziennej pracy

Bestsellery Empire

Prezentujemy najlepiej sprzedające się narzędzia marki Empire. Są to narzędzia najchętniej kupowane przez użytkowników, które łączą w sobie wysoką jakość oraz przystępną cenę. Duża liczba Klientów rekomendująca te produkty stanowi gwarancję trafnego wyboru.

Poziomica Empire I-Beam TRUE BLUE E55.72 to wytrzymałe narzędzie pomiarowe wyposażone w 3 libelle E-Band, górne okienko odczytu, solidne zaślepki czołowe i szerokie uchwyty ułatwiające przenoszenie. Libelle posiadają kontrastowe obramowanie, które ułatwia odczyt przy zróżnicowanym oświetleniu. Metalowa rama I-Beam gwarantuje długą żywotność.

Zobacz produkt

Aluminiowa poziomica Empire 860.48 to precyzyjnie wykonane narzędzie umożliwiające dokładne pomiary. Poziomnica posiada 3 libelle akrylowe, aluminiową ramę, uchwyty do przenoszenia, odporne na uderzenia zaślepki czołowe oraz kontrastowe obramowanie libelli ułatwiające odczyt.

Zobacz produkt

Poziomica aluminiowa Empire E875.86 to trwałe i precyzyjnie wykonane narzędzie pomiarowe wyposażone w 3 libelle E-Band. Poziomica posiada odporne na uderzenia zaślepki boczne, aluminiową ramę i kontrastowe obramowanie libelli zwiększające widoczność.

Zobacz produkt

Polecane kategorie Empire

Artykuły o narzędziach Empire

Publikujemy szereg artykułów poświęconych marce Empire. Dowiedz się więcej o zasadach działania narzędzi, zapoznaj się z technologiami wprowadzanymi przez specjalistów Empire, zobaczysz prezentacje elektronarzędzi Empire, w których wyczerpująco opisano wszystkie parametry i możliwości, a także poznasz zdanie ekspertów na temat marki.

Nowości Empire

Najnowsze narzędzia Empire w ofercie Narzedzia.pl. Bądź na bieżąco z nowymi modelami narzędzi i rozwiązaniami technologicznymi. Dowiesz się o wszystkich innowacjach i nowych produktach, które trafiają na rynek. W końcu tworzenie pionierskich rozwiązań to domena marki Empire. Zobacz, szerokie portfolio najnowszych produktów.

Taśma miernicza EM30CNS Empire o długości 30m umożliwia wykonywanie pomiarów na dużych odległościach. Wygodna w obsłudze korbka pozwala na bardzo szybkie zwijanie taśmy w stosunku 3:1. Na końcu taśmy znajduje się kolec/pętla zaczepowa. Przyrząd wyposażono w gumowy zderzak chowania, okienko do usuwania brudu, a także brelok.

Zobacz produkt

Drogomierz Empire EM320MW z kołem o średnicy 32cm umożliwia sprawny pomiar odległości. Drogomierz posiada koło z bieżnikiem dla łatwego przemieszczania się na nierównym terenie, podpórkę, klapkę usuwającą brud z koła, a także wygodną rękojeść ze spustem hamulca i przyciskiem zwalniającym. Koło można złożyć do połowy wysokości.

Zobacz produkt

Drogomierz Empire EM150MW to lekkie i jednocześnie trwałe urządzenie wyposażone w aluminiową ramę i koło o średnicy 15cm. Przyrząd posiada wskaźnik punktu zerowego oraz wygodną rękojeść. Drogomierz można składać do 1/3 wielkości, co ułatwia jego przechowywanie.

Zobacz produkt

Narzędzia Empire

Wszystkie narzędzia marki Empire dostępne w naszym sklepie. Możesz tu wybrać kategorię elektronarzędzi, których szukasz.
69ofert od36.00PLN do482.00PLN

Długość: 22,5 cm Pomiar elektroniczny: nie

49 PLN
W magazynie >10 szt.Wysyłka jutro o 14:00
85 PLN
W magazynie 2 szt.Wysyłka jutro o 14:00
Wysyłka gratis
72 PLN
W magazynie >10 szt.Wysyłka jutro o 14:00

Długość: 120 cm Pomiar elektroniczny: nie

276 PLN
W magazynie 4 szt.Wysyłka jutro o 14:00
Wysyłka gratis

Max odległość pomiaru: 30 m

221 PLN
W magazynie 6 szt.Wysyłka jutro o 14:00
Wysyłka gratis

Długość: 100 cm Dokładność: 0,5 mm/m Pomiar elektroniczny: nie

121 PLN
W magazynie 3 szt.Wysyłka jutro o 14:00
36 PLN
W magazynie >10 szt.Wysyłka jutro o 14:00
55 PLN
W magazynie 5 szt.Wysyłka jutro o 14:00
63 PLN
Wysyłka w ciągu 5-7 dni roboczych

Długość: 180 cm Pomiar elektroniczny: nie

294 PLN
W magazynie 3 szt.Wysyłka jutro o 14:00
Wysyłka gratis
65 PLN
W magazynie 6 szt.Wysyłka jutro o 14:00
99 PLN
W magazynie 3 szt.Wysyłka jutro o 14:00
Wysyłka gratis
Strona 1 z 5