Dłuta do rzeźbienia Holzmann SCH12TLG
Ilość
Dostępne: > 10 szt.
U Ciebie za 1-3 dni
Dotyczy dni roboczych
  • Kod produktu RR143759
  • Kod EAN 9120039903156
  • Kod producenta SCH12TLG
  • Dane producenta/dostawcy HOLZMANN MASCHINEN GmbH
    Marktplatz 4, 4170, Haslach
    Austria
    www.holzmann-maschinen.at
Precyzyjne dłuta rzeźbiarskie Holzmann SCH12TLG do różnych prac
W zestawie znajdują się dłuta o różnych geometriach skrawania, dzięki czemu sprawdzą się w szerokim zakresie prac: noże płaskie o szerokości 6 i 12 mm, noże dłutowe drążone o szerokości 10, 12, i 16 mm, nóż V-notch o szerokości 14 mm i pozostałe o szerokości około 6 mm. Całość jest zapakowana w praktyczne, solidne pudełko drewniane, a każde z dłut dodatkowo w woreczki z PVC.
Dodatkowe informacje techniczne
Specyfikacja zestawu SCH12TLG:
  • Całkowita długość dłuta: 210 mm
  • Długość noża skrawającego: ok. 100 mm
  • Wymiary opakowania: 44 x 255 x 418 mm