Dane techniczne:

  • Napięcie zasilania: Baterie V

Gwarancja

  • 1 rok / 2 lata

Charakterystyka:

Każdego roku wypadkom spowodowanym przerwaniem przewodu elektrycznego lub gazowego podczas kopania ulega wielu budowlańców. Z systemem DIGI kopanie staje się bezpieczniejsze, można dzięki niemu wykryć i oznaczyć przewody instalacji podziemnych, przed rozpoczęciem prac. Nie używanie lokalizatora przed rozpoczęciem robót może spowodować:
Konieczność kosztownej naprawy istniejącej instalacji (przewody, rury, kable telekomunikacyjne)
Koszty przerwania dostaw prądu, wody ...
Koszty odszkodowań
Wykrywacz DIGICAT200 GIS posiada wbudowany moduł łączności bezprzewodowej. Jest kompatybilny z wieloma urządzeniami terenowymi i współpracuje różnorodnym oprogramowaniem GIS.
DIGICAT 200 GIS jest idealnym rozwiązaniem dla osób zajmujących się integracją systemów, które poszukują prostego sposobu na zespolenie danych z wykrywaczy instalacji podziemnych z Gis przy użyciu technologii łączności bezprzewodowej. Wykrywacz DIGICAT 200 może zostać wykorzystany do wykrywania kabli energetycznych pod napięciem, śledzenia metalowych instalacji podziemnych, które odbijają sygnały wysyłane przez wykrywacz. Czytelny wyświetlacz LED umożliwia błyskawiczną lokalizacje instalacji.
Umożliwia oszacowanie głębokości, na której znajdują się instalacje. We współpracy z generatorem sygnału DIGITEX 8/33 (pracuje w trybie 33kHz) możliwe jest określenie rzeczywistej głębokości i przebiegu instalacji. Wykrywacz umożliwia oszacowanie głębokości do 3m z dokładnością około ± 10%.

Wyposażenie podstawowe:

Instrukcja
Baterie

Opinie Klientów - DIGICAT 200 GIS Wykrywacz instalacji podziemnych Leica
Brak opinii. Bądź pierwszy i dodaj opinię o produkcie.
Gwarancja
Gwarancja

12 miesięcy - zakup dokonany przez przedsiębiorcę (FV firma) 24 miesiące - zakup dokonany przez konsumenta (FV osoba fizyczna)

Artykuły

Chcesz zamówić produkt? Szukasz dodatkowych informacji? Zadaj pytanie, a my skontaktujemy się z Tobą.

* Pola wymagane
Formularz kontaktowy