Darmowa dostawa od 250 zł
Dostawa w 24h
Dotacje
Odroczone płatności
4,9/5 na Opineo
Dalmierz laserowy Bosch GLM500 (0601072H00) to wszechstronne urządzenie 2w1 do precyzyjnego pomiaru odległości i nachylenia 360º. Wysoka klasa szczelności i znakomita odporność na uszkodzenia pozwalają na bezpieczne użytkowanie dalmierza na budowie i podczas prac remontowych. Doskonałe urządzenie dla każdego profesjonalisty.
Opinie o modelu
Ten produkt nie był jeszcze oceniany.Produkty w narzedzia.pl oceniają tylko nasi klienci po zakupie i przetestowaniu produktu.
Gwarancja
W celu uzyskania 3-letniej gwarancji producenta należy zarejestrować produkt w odpowiednim terminie na stronie producenta, gdzie znajdują się szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych.
Dostawa
W zależności od rodzaju produktu i wielkości paczki oferujemy różne sposoby dostawy.
Zapewniamy, że wysyłane przez nas przesyłki pakowane są z najwyższą dbałością. Dokładamy wszelkich starań, aby produkty były odpowiednio zabezpieczone na czas transportu.