Potrzebujesz nowych inspiracji dla dzieci? Pomóż im stworzyć oryginalne koszulki o naprawdę zabawnym i niepowtarzalnym wyglądzie. Proponujemy trzy wzory wykonane z kamyków mocowanych na gorąco. Twoje dzieci będą po prostu błyszczeć!

Kup w Narzedzia.pl
Mikropalnik gazowy Dremel versa tip
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
191
Palnik gazowy Dremel F0132200JA
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
piątek
236

KROK 1

Na papierze narysuj wybrany wzór, wytnij go i przyczep szpilkami na przedzie koszulki. Obrysuj szablon pisakiem do tkanin, odepnij go, a następnie dorysuj na koszulce brakujące szczegóły. Na pierwszej koszulce możesz narysować, na przykład, zamek z wieżyczkami i oknami, na drugiej ławicę ryb morskich, a na trzeciej górę od bikini. Może to być również muszelka, słońce lub dowolnie wybrany obrazek.

 

KROK 2

Pokoloruj narysowane kształty, używając piankowego pędzla i farby do tkanin. Aby zachować barwnik na tkaninie, postępuj zgodnie z instrukcjami producenta farb do tkanin.

 

KROK 3

Ostrożnie umieść kryształki mocowane na gorąco w wybranych miejscach. Następnie użyj palnika Dremel VersaTip z końcówką do usuwania farby do podgrzania i przymocowania każdego kryształku. Aby uniknąć przepalenia materiału, do przylepienia mniejszych kryształków użyj palnika Dremel VersaTip z końcówką do lutowania. Kontynuuj przyklejanie kryształków i ozdób, dopóki nie dokończysz wybranego wzoru. Palnik Dremel VersaTip to sześć różnych zastosowań w jednym narzędziu. Idealnie nadaje się do wytłaczania wzorów, przyklejania ozdób mocowanych na gorąco, lutowania, topienia, kurczenia, pirografii (wypalania w drewnie) i cięcia na gorąco. To jedyny palnik o różnorodnym zastosowaniu, dzięki sześciu, wymiennym końcówkom.

 

KROK 4

Teraz możesz podziwiać wszystkie ukończone koszulki, które wykonaliście razem z dzieckiem. Chętnych na tak kreatywne dzieła nie będzie brakowało!

 

 

POTRZEBNE MATERIAŁY

• palnik Dremel® VersaTip™ z końcówkami do usuwania farby i lutowania

• gładkie koszulki bez nadruków

• różnej wielkości kryształki mocowane na gorąco

• pisak do tkanin

• papier

• szpilki

• farba do tkanin

• piankowy pędzel

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane