Informujemy naszych Klientów o zmianach, jakie zaszły w narzędziach oferowanych przez markę Makita. Niektóre z narzędzi zyskały nowe zamienniki. Dotychczasowe symbole uległy drobnej zmianie – w oznakowaniu dotychczasowa litera „E” znajdująca się na końcu została zamieniona na „J”. Oznacza to, iż elektronarzędzie zostaje dostarczone w walizę typu MAKPAC. Sprawdź nowe numery katalogowe.

Zmiana w oznaczeniu wynika z faktu, iż narzędzia Makita dedykowane dla profesjonalistów są dostarczane z walizką typu MAKPAC, które są znacznie wytrzymalsze od tradycyjnych i bardziej odporne na wodę i wilgoć. Ponadto, walizka należy do całego systemu MAKPAC. Zapewnia możliwość indywidualnej konfiguracji walizki MAKPAC do przechowywania i transportu elektronarzędzi, osprzętu z innymi należącymi do systemu.

 

LISTA ZMIAN:

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Komentarze
  • piotrek 2014-03-13

    A do zastosowań amatorskich/półprofesjonalnych to chyba takie drogie Makity nie są potrzebne. Jestem nawet zdania, że Boscha nie potrzeba dla przeciętnego użytkownika. Tryton już bardziej. Nie jest taki drogi, a osobie, która naprawia, wierci samodzielnie bardziej chyba opłacałby się taki sprzęt za koło 400 zł.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane