autor: Bosch

Dzięki ponad 150 końcówkom narzędzie Dremel Multi nadaje się do wykonywania wielu prac w rozmaitych materiałach. We wrześniu na rynku polskim pojawiły się nowe zestawy akcesoriów do renowacji mebli i napraw domowych rozszerzające zakres zastosowań tego urządzenia.

Kup w Narzedzia.pl
Urządzenie wielofunkcyjne z akcesoriami Dremel 4000
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
597,99

Zestaw do renowacji Dremel

Zestaw do renowacji mebli oferuje użytkownikowi 60 akcesoriów przeznaczonych do profesjonalnej renowacji mebli, np. wytrzymałe stalowe frezy do frezowania, wykonywania szczelin, rowków i stożkowatych otworów w miękkich materiałach, tworzywie sztucznym i drewnie. W zestawie znajdują się także tarcze tnące, pomocne przy cięciu i nacinaniu trzpieni, śrub, blach, cienkiego drewna lub tworzywa sztucznego. Nieodzownymi narzędziami przy renowacji mebli są także wchodzące w skład zestawu narzędzia szlifierskie - tarcze i końcówki szlifierskie. Dzięki nim w łatwy sposób można wyczyścić i wyszlifować powierzchnie drewniane, usunąć resztki zaschniętego kleju z listew, albo starą lub łuszczącą się farbę z ram obrazów czy innych powierzchni drewnianych.

Czy warto kupić zestaw do renowacji Dremel?

Zestaw do napraw domowych Dremel składa się z 65 akcesoriów do wszelkiego rodzaju napraw, prac renowacyjnych i polerskich. Dzięki tym końcówkom można wykonywać przeróżne prace domowe: od wierceń w płycie gipsowo-kartonowej lub w drewnie, poprzez cięcie trzpieni lub np. szyn do firan, aż po czyszczenie, odrdzewianie i ostrzenie nożyczek, noży i narzędzi. Wchodzące w skład zestawu szczotki druciane i z włosia nadają się na przykład do odrdzewiania i czyszczenia powierzchni metalowych. Można nimi wypolerować tabliczki na drzwiach, uchwyty szaf i szuflad, wyroby z mosiądzu. Szczotki z włosia będą przydatne przy czyszczeniu srebra lub biżuterii. Dzięki innym końcówkom można wykonać prace szlifierskie przy zamkach do drzwi, bramach, ramach okiennych i listwach ozdobnych. Przy pomocy kamieni szlifierskich z tlenku glinu można obrabiać lub czyścić metale, odlewy, spawy i miejsca pokryte rdzą.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane