Przedstawiamy nasze najnowsze produkty – zamki do skakania. Jest to niebywała atrakcji dla Państwa pociech, dzięki które będą mogły aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Dzieci będą mogły skakać, zjeżdżać, czołgać, się, bawić w basenie z kulkami i cieszyć z wielogodzinnej rozrywki i sporej porcji ruchu. Zapewnij swoim dzieciom moc atrakcji.

Swoją ofertę wzbogaciliśmy o klasyczne i bardzo popularne zamki do skakania dla dzieci w różnych rozmiarach i z różnymi możliwościami zabawy. Zamek dmuchany dla dzieci jest idealnym rozwiązaniem podczas imprez plenerowych. Sprawdzi się w przydomowym ogrodzie, ale także na piknikach i festynach, zwłaszcza duże modele. Oferowane przez nas zamki do skakania Hecht posiadają dodatkowo zjeżdżalnie, a także baseny z kulkami. Dzięi temu może być traktowany jak suchy basen wypełniony piłeczkami z dużą przestrzenią do skakania i zabawy. Zamek do skakania przypadnie do gustu nawet większym dzieciom. Zapewni niecodzienną zabawę i przykuje uwagę ze względu na miłe i żywe barwy.

Zamek można zakotwiczyć w dowolnie wybranym miejscu. Dużym atutem jest łatwość przenoszenia dmuchanych zabawek. Wystarczy spuścić powietrze, spakować zamek do torby, i to wszystko. Dla ułatwienia działania do każdego zamku dołączona jest dmuchawa, która w niedługim czasie napełni powietrzem zabawkę.

Żywe kolory i kształty nawiązujące do tradycyjnego zamku. Posiadamy zamek z małą zjeżdżalnią dla maluchów, zamek z nieco większą i dwa duże - zamek Hecht 59160 i Hecht 59112 - ze zjeżdżalniami i basem z kulkami. Zamki posiadają wejście z boku dla dzieci i mini zjeżdżalnie w wyjściu.

Delikatny w dotyku jest jednocześnie bardzo wytrzymały. Zamki dmuchane Hecht zostały wykonane z laminowanego materiału PCV, a pozostałe elementy z poliestru.

Dmuchane zamki przeznaczone są dla dzieci od 3 roku życia. Boki są miękkie i wyposażone w  siatki dzięki którym nie trzeba martwić się o bezpieczeństwo dzieci podczas zabawy. Zamki do skakania to bezpieczne zabawki spełniające dyrektywy UE. Posiadają zabezpieczenie z siatki pozwalające dzieciom na beztroską zabawę zapewniając ochronę. Siatka na ściankach umożliwia również stały nadzór rodziców.

Zamki do skakania to doskonały pomysł na prezent dla dzieci. Zabawa na świeżym powietrzu i aktywność fizyczna są niewątpliwym atutem oferowanych dmuchanych zabawek, któe bez problemu rozstawisz w ogrodzie, czy na działce.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane