Zacieraczki Norton Clipper

Komentarze Data publikacji: 2020-05-19

autor: Redakcja www.narzedzia.pl

Zacieraczki do betonu to profesjonalny sprzęt budowlany przeznaczony do prac związanych z zacieraniem i wygładzaniem powierzchni betonowych oraz wcieraniem materiałów utwardzających. Wybór odpowiedniego sprzętu do konkretnego zadania ma kluczowe znaczenie, a zacieraczki mechaniczne są niezbędne, aby uzyskać odpowiednią jakość wykończenia na nieutwardzonym betonie. Przed zakupem zacieraczki warto jednak dowiedzieć się, dlaczego zacieranie betonu jest tak istotne i jakie są rodzaje zacieraczek?

Kup w Narzedzia.pl
Łopatki do wykańczania 4szt. Norton 310369479
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
268,49 zł
Łopatki do zacierania 4szt. Norton
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
349 zł
277,49 zł
Dysk zacierający Norton Finishing
dostawa
wysyłka
>12 dni
327,49 zł
365 zł
Dysk zacierający Norton
dostawa
wysyłka
>12 dni
919 zł

Do czego służy zacieraczka?

Wykańczanie posadzki betonowej to bardzo istotny element przed oddaniem jej do użytku. Należy ją odpowiednio wygładzić i wykończyć, przy czym w zależności od rodzaju powierzchni może to być proces na małą, lub dużą skalę. W takim przypadku najlepszym narzędziem do tego zadania powinna być zacieraczka. Celem zacieraczki jest zacieranie jeszcze mokrego betonu w celu wyeliminowania wszelkich zalegających grudek i jednoczesnego wypełnienia wgłębień w betonie, co powoduje stopniowe wyrównanie powierzchni, zagęszczenie jej i utwardzenie. Po zakończeniu wstępnego przejścia, następuje drugi etap wykańczania betonu, który pozostawia twardy i gładki beton.

Zacieraczki marki Norton

Norton Clipper to jeden z bardziej znanych producentów oferujących bogaty wybór zacieraczek mechanicznych: od lekkich urządzeń, po sprzęt przeznaczony do pracy w trudnych warunkach, wyposażony zarówno w silnik elektryczny, jak i spalinowy, co sprawia, że znajdują one bardzo szerokie zastosowanie.

zacieraczka norton ct 600 UNO

Zacieraczki mechaniczne Norton CT 601 MP oraz Norton CT 600 UNO to zacieraczki spalinowe przeznaczone do pielęgnacji powierzchni materiałów budowlanych, farb i lakierów, a także płytek i kamienia naturalnego. Posiadają mechaniczną regulację wychyłu ostrzy dla uzyskania idealnie gładkiej powierzchni. Średnica obrotu ostrza wynosi 600mm. Obie zacieraczki mogą współpracować z łopatkami wykończeniowymi i tarczą.

CT 601 MP

Ponadto CT 601 MP posiada optymalną konstrukcję, która ułatwia wykańczanie powierzchni znajdujących się bardzo blisko ściany - 10cm od ściany, podczas gdy w CT 600 UNO odległość ta wynosi 25cm. Zacieraczka mechaniczna Norton CT 601 ME jest z kolei elektrycznym odpowiednikiem CT 601 MP.

CT 601 ME

Zacieraczka spalinowa do betonu Norton MTA36P to solidne i wytrzymałe urządzenia zbudowane w oparciu o stalową, spawaną konturowo ramę. Spalinowy napęd sprawia, że jest urządzeniem niezależnym i może pracować w różnych miejscach. Składane ramię ułatwia transport, a także przechowywanie zacieraczki. Regulacja wychylenia łopatek odbywa się za pomocą pompy hydraulicznej, co zapewnia wysoką precyzję i gładkie wykończenie powierzchni.

Norton MTA36P

Norton CT 1201 to z kolei model przeznaczony do szybkiego wykańczania dużych powierzchni. Średnica obrotu ostrza wynosi aż 1110mm. Stalowa rama spawana konturowo bez trudu wytrzymuje normalne użytkowanie, a mechaniczna regulacja wychyłu ostrzy i nachylenia łopat pozwala na precyzyjną regulację dla uzyskania idealnie gładkiej powierzchni.

Norton 1201

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl: Norton
Dodaj komentarz
* Pola wymagane