Na rynku pojawiła się trzecia generacja najpopularniejszej na świecie wkrętarki Boscha o nazwie IXO.

Kup w Narzedzia.pl
Wkrętak Bosch IXO V full
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
319

Produkt został wyposażony w dwa rodzaje nasadek wkrętarskich: kątową - umożliwiającą pracę w miejscach trudno dostępnych oraz ograniczającą moment obrotowy – do wkręcania delikatnych śrub.

Większa o 30 proc. pojemność akumulatora (1,3 Ah) sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej wydajne. Bosch poleca IXO jako prezent pod choinkę, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Wkrętarka znajdzie zastosowanie w każdym domu. Bosch sprzedał już sześć milionów sztuk wkrętarek akumulatorowych IXO.
O sukcesie tego produktu decyduje: niewielki rozmiar, mały ciężar, poręczność, brak efektu samorozładowania i efektu pamięci dzięki zastosowaniu technologii litowo-jonowej, a w związku z tym gotowość do pracy w każdej chwili. Jesienią pojawiła się na rynku rozszerzona wersja elektronarzędzia.

Nową wkrętarkę można kupić w zestawie z jedną lub dwiema nasadkami wkrętarskimi: nasadką kątową i nasadką ograniczającą moment obrotowy. Ponadto zwiększono pojemność akumulatora nowego modelu o 30 proc., do 1,3 Ah.
Nasadka kątowa umożliwia wygodną pracę w miejscach trudno dostępnych, np. podczas montażu mebli.
Zadanie ułatwia osiem możliwych ustawień kątowych. Nasadka ograniczająca moment obrotowy przeznaczona jest do prac, w których wykorzystuje się drobne, delikatne śruby, np. w modelarstwie czy elektronice.

Nasadka umożliwia ostrożne wkręcanie śrub w elementy z tworzyw sztucznych, zapobiegając przy tym uszkodzeniu gwintu lub łba śruby. Obie nasadki można szybko zamontować. Nowy model IXO posiada zdejmowaną osłonę gumową, która zabezpiecza złącze. Jednym ruchem ręki można zdjąć osłonę i zamontować potrzebną do pracy nasadkę.

Produkt posiada dobrze znane i sprawdzone cechy zastosowane w poprzednich modelach tzn: świecącą diodę, wskaźnik obrotów i stanu naładowania akumulatora oraz ergonomiczną rękojeść z miękką okładziną Softgrip i wbudowanym włącznikiem, obsługiwanym dwoma palcami.
Na nową ofertę wkrętarek IXO firmy Bosch składają się trzy wersje zestawów: wariant podstawowy zawierający wkrętarkę IXO, ładowarkę i zestaw z 10 popularnymi końcówkami wkręcającymi. Wariant Medium z nasadką kątową oraz pełna wersja z obydwiema nasadkami.

Wkrętarka IXO, ładowarka i osprzęt zapakowane są w atrakcyjną, metalową puszkę. Produkt dostępny jest w sklepach specjalistycznych Boscha oraz w marketach budowlanych tj: OBI, Practiker, Leroy Merlin. Od 1 listopada do 28 grudnia 2007r. narzędzie objęte jest specjalną promocją.

* Pola wymagane
Dodaj komentarz