Scheppach to niemiecka marka z ponad 90-letnim doświadczeniem. W jej szerokim asortymencie znajduje się około 300 modeli maszyn i akcesoriów, które z powodzeniem sprawdzają się w branży motoryzacyjnej, budowlanej i remontowej. Od niedawna marka oferuje również wszechstronny asortyment do ogrodu - pilarki łańcuchowe, dmuchawy do liści, podkaszarki i kosiarki do trawy, kosy spalinowe oraz nożyce do żywopłotu. Jako warianty napędu można wybrać silniki elektryczne lub spalinowe.

Made in Germany

Marka Scheppach jako globalny producent i dostawca profesjonalnego sprzętu przywiązuje dużą wagę do jakości i funkcjonalności swoich produktów. Nieustannie od roku 1927 marka pracuje nad optymalizacją swoich maszyn, aby móc zaoferować klientowi jak najlepsze rozwiązania. Firma wie, że tylko dzięki innowacjom i ciągłemu rozwojowi może odnieść sukces w perspektywie długoterminowej. Każdego roku opracowywanych jest niemal 100 nowych rozwiązań i ulepszeń, a także wydawanych jest 100 praw patentowych, a wszystko to dzięki pomysłowości grona wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy stale poszukują innowacyjnych rozwiązań. Nie bez powodu "Made in German" oznacza jakość, jaką niewielu konkurentów może się pochwalić, zapewniając firmie najwyższą pozycję na rynku.scheppach

Ogrodówka Scheppach

Z myślą o wymagających użytkownikach, marka Scheppach przygotowała ofertę narzędzi ogrodowych przeznaczoną do wymagających i długotrwałych prac w ogrodzie. Znajdziemy tu m.in. wertykulatory, glebogryzarki, kosy, kosiarki, nożyce do żywopłotu, pilarki i inne narzędzia, które znajdą zastosowanie w terenie. Do wyboru mamy narzędzia zarówno z napędem elektrycznym, jak i spalinowym, w zależności od tego, co potrzebujemy.

scheppach

Koszenie traw

Każdy posiadacz mniejszego lub większego ogródka wie, że trawnik wymaga odpowiedniej pielęgnacji aby ładnie się prezentował. Regularne nawożenie i nawadnianie to główne czynności, o których należy pamiętać w sezonie wegetacyjnym. Wiadomo jednak, że im bardziej sprzyjające warunki do rozwoju, tym szybszy wzrost trawnika, a co za tym idzie częstsza konieczność jego koszenia.

scheppach

Szeroka oferta kosiarek marki Scheppach pozwoli dobrać odpowiednie urządzenie do powierzchni trawnika i potrzeb użytkownika, dzięki czemu regularne koszenie trawy nie będzie uporczywym zadaniem. W asortymencie znajdziemy również bogaty wybór podkaszarek, które ułatwią koszenie przy ścianach, płotach i wszystkich innych miejscach, gdzie tradycyjna kosiarka nie dotrze. Z kolei przy wykaszaniu chwastów, zarośli i wysokich traw zadba tradycyjna kosa spalinowa.

scheppach

Wertykulacja trawnika

Aby cieszyć się pięknym i zielonym dywanem w swoim ogrodzie, przynajmniej raz do roku należy go poddać wertykulacji, czyli nacięciu darni i usunięciu resztek z murawy. Jest to proces bardzo czasochłonny, żmudny i mało efektywny, gdy musimy tę czynność wykonać przy użyciu wyłącznie grabi, szczególnie gdy mamy do pielęgnacji kilkaset m2 trawnika. Wertykulator Scheppach SC40P nie tylko przyspieszy pracę, ale praktycznie wykona ją za Ciebie. 4-suwowy silnik o mocy 2,2kW zapewni wydajną i skuteczną pracę, a duży kosz o pojemności 45 litrów pozwoli równocześnie zebrać resztki organiczne z trawnika. Dodatkowo regulowana wysokość robocza w zakresie od -15mm do +5mm pozwala wygodnie dostosować parametry pracy urządzenia w zależności od potrzeb.

scheppach

Spulchnianie gleby

Każdy ogrodnik wie, ile pracy trzeba włożyć w przekopanie ogródka pod wysiew warzyw czy wymieszanie ziemi z gotowym kompostem, obornikiem czy torfem. Chcąc oszczędzić sobie czasu, pracy i sił, warto sięgnąć po glebogryzarkę, dzięki której szybko i skutecznie wykonasz pracę. W ofercie Scheppach znajdziemy urządzenia zarówno spalinowe dedykowane do większych powierzchni, jak i mniejsze modele sieciowe do małych ogrodów. 

Narzędzie ogrodowe 4w1

Lubimy praktyczne rozwiązania, dlatego też marka Scheppach stworzyła narzędzie, które umożliwia wykonanie wielu prac ogrodowych. MFH5200-4P to wielofunkcyjne narzędzie, które w zależności od rodzaju zamontowanej końcówki pozwala na przycinanie krzewów, koszenie trawy, ścinanie chwastów oraz przycinanie gałęzi drzew.

scheppach

Urządzenie zostało wyposażone w 2-suwowy silnik spalinowy o pojemności 51,7cm3 gwarantując tym samym moc niezbędną do wszystkich prac ogrodowych. Z kolei specjalna konstrukcja tłumiąca drgania pozwala pracować wydajniej przez długi czas.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane