Wymiana osprzętu w elektronarzędziach to czynność, którą wielokrotnie wykonujemy podczas różnego rodzaju prac. Czasami nie zajmuje nam więcej czasu niż minutę, innym razem musimy jej poświęcić dłuższą chwilę, sięgając przy okazji po dodatkowe narzędzia. Wiadomo, że czas to pieniądz, dlatego wielu osobom zależy, aby wymiana akcesoriów była łatwa i szybka - na szczęście na tym zależy również marce Bosch.

Kup w Narzedzia.pl
Tarcza korundowa X-Lock 125mm Bosch Expert for Metal
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
2,97
Minimalna ilość w zamówieniu to 5 szt. 5 szt. * 2,97 zł = 14,85 zł Całkowita wartość zakupu to: 14,85 zł
Tarcza korundowa X-Lock 125mm Bosch Expert for Metal
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
5,02
Minimalna ilość w zamówieniu to 5 szt. 5 szt. * 5,02 zł = 25,10 zł Całkowita wartość zakupu to: 25,10 zł
3,59
Minimalna ilość w zamówieniu to 25 szt. 25 szt. * 3,59 zł = 89,75 zł Całkowita wartość zakupu to: 89,75 zł
Tarcza z włókniny X-Lock 125mm G120 Bosch Expert for Metal
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
2,79
Minimalna ilość w zamówieniu to 25 szt. 25 szt. * 2,79 zł = 69,75 zł Całkowita wartość zakupu to: 69,75 zł
Tarcza z włókniny X-Lock 125mm G80 Bosch Expert for Metal
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
2,79
Minimalna ilość w zamówieniu to 25 szt. 25 szt. * 2,79 zł = 69,75 zł Całkowita wartość zakupu to: 69,75 zł
Tarcza z włókniny X-Lock 125mm G36 Bosch Best for Metal
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
3,09
Minimalna ilość w zamówieniu to 25 szt. 25 szt. * 3,09 zł = 77,25 zł Całkowita wartość zakupu to: 77,25 zł

Zmieniaj akcesoria łatwo, szybko i niezawodnie

Marka Bosch nieustannie się rozwija i realizuje swoje innowacyjne pomysły z zakresu szybkiej wymiany osprzętu. Dotychczas wprowadziła już na rynek system SDS plus i SDS max dla młotów udarowych, uchwyt typu T dla wyrzynarek oraz Starlock dla urządzeń wielofunkcyjnych (przy współpracy z marką Fein). Tym razem firma Bosch skupiła swoją uwagę na mocowaniu osprzętu w szlifierkach kątowych. Poznajcie system X-Lock! nowy system mocowania osprzętu, który pozwala na wymianę akcesoriów w szlifierkach kątowych za pomocą jednego kliknięcia.

x-lock

Wystarczy jedno kliknięcie!

Bosch rewolucjonizuje sposób wymiany akcesoriów w szlifierkach kątowych i wprowadza na rynek najprostszy system wymiany osprzętu X-Lock. Zamiast wymieniać akcesoria w kilku krokach, używając przy tym siły i różnych elementów, które łatwo zgubić (nakrętki mocujące, kołnierze, klucze), możesz zmienić swoje akcesoria w 5 sekund! Złącze w kształcie litery X zarówno głowicy szlifierki, jak i akcesoriów pozwala na ich szybki i łatwy montaż. Charakterystyczny odgłos kliknięcia informuje, że akcesorium jest dobrze zamocowane w elektronarzędziu i można przystąpić do pracy. Nie ma potrzeby ponownego sprawdzania. Aby zmienić tarczę, po prostu odblokuj ją za pomocą dźwigni i zdemontuj. Zablokowane nakrętki po zacięciu tarczy należą już do przeszłości!

x-lock

Szlifierki z uchwytem X-Lock

Dostępnych jest 11 modeli szlifierek kątowych z uchwytem X-Lock: 6 modeli sieciowych o mocy od 900W do 1900W i 5 modele akumulatorowe z 18V akumulatorami. Szeroka gama szlifierek kątowych znajdzie zastosowanie zarówno podczas obróbki metalu, kamienia, betonu, a także w hydraulice i glazurnictwie. Cięcie, szlifowanie, gratowanie, usuwanie rdzy, obróbka zgrubna i polerowanie, to tylko kilka czynności, które możesz wykonać szlifierkami Bosch z uchwytem X-Lock. Ponadto system X-Lock pozwala na łatwą i szybką wymianę akcesoriów bez konieczności stosowania klucza, a nawet w rękawicach ochronnych.

x-lock

Szeroka gama akcesoriów do każdego zastosowania

Marka Bosch oferuje swoim klientom ponad 130 różnych akcesoriów X-Lock do najróżniejszych zastosowań. Do obróbki metalu można wybrać osprzęt spośród szerokiej gamy tarcz tnących, zgrubnych, włóknistych, SCM i listkowych, a także szczotek okrągłych i garnkowych. Do obróbki kamienia, betonu i ceramiki są dostępne diamentowe tarcze tnące, diamentowe koronki wiertnicze oraz frezy diamentowe. Dodatkowo tarcza tnąca z węglików spiekanych występuje w wersji do cięcia drewna z gwoździami, tworzyw sztucznych, materiałów kompozytowych i innych materiałów budowlanych. Po przejściu na system X-Lock nie ma konieczności kupowania nowych urządzeń, większość akcesoriów z systemem X-Lock pasuje do szlifierek kątowych z konwencjonalnym systemem mocowania. Wyjątkiem są akcesoria, które wcześniej miały zintegrowany gwint, takie jak diamentowe wiertła rdzeniowe oraz szczotki okrągłe i garnkowe.

x-lock

Zwiększone bezpieczeństwo i higiena pracy

Szlifierki kątowe z systemem X-Lock oferują swoim użytkownikom wysoki stopień bezpieczeństwa. Obejmuje to zarówno funkcje oparte na czujnikach takie jak "Drop Control" i "KickBack Control". Funkcja "Drop Control" natychmiast zatrzymuje silnik, gdy tylko narzędzie spadnie na podłogę, natomiast "KickBack Control" zatrzymuje silnik, jeśli szlifierka zostanie gwałtownie zatrzymana na skutek zaklinowania się tarczy. Niektóre modele X-Lock mają również włącznik czuwakowy i funkcję X Brake. Funkcja hamowania X Brake zapewnia całkowite zatrzymanie dysku w ciągu jednej sekundy od zatrzymania narzędzia. Istnieją również modele z miękkim startem, zabezpieczeniem przed rozruchem i dodatkową rękojeścią z funkcją tłumienia drgań. 

x-lock

Jeden system, wiele korzyści

  • X-Lock to nowy, 2-częściowy system mocowania osprzętu, który pozwala na wymianę akcesoriów szlifierki kątowej za pomocą jednego kliknięcia
  • Prawie wszystkie akcesoria z uchwytem X-Lock pasują do szlifierek kątowych z tradycyjnym uchwytem
  • Wygodna, beznarzędziowa wymiana osprzętu, bez elementów, które mogłyby się zgubić
  • Brak nakrętki mocującej pozwala na szlifowanie pod niewielkim kątem w stosunku do materiału, dzięki czemu nie ma ryzyka zarysowań powierzchni
  • X-Lock wskazuje również kierunek montażu, dzięki czemu wszystkie akcesoria kierunkowe, takie jak tarcze diamentowe są zawsze prawidłowo zamocowane

x-lock

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane