Oceń artykuł:

Wykaszarka Hecht 1238 jest nową propozycją marki Hecht. Hecht 1238 to podkaszarka elektryczna wyposażona w możliwość mocowania talerza tnącego zamiast szpuli z żyłką.

Kup w Narzedzia.pl
Podkaszarka Hecht 1238
Wysyłka w ciągu 3-5 dni roboczych
289 PLN

 

Podkaszarka Hecht 1238Podkaszarka Hecht 1238

Wykaszarka Hecht 1238 dzięki możliwości zamocowania talerza tnącego jest w stanie oprócz typowego ścinania trawy wycinać także przerośnięte pędy roślin. Tradycyjne wykaszarki żyłkowe nie poradzą sobie z cięciem tak intensywnie zarośniętych obszarów.


Talerze tnące
stosowane najczęściej w kosiarkach spalinowych o dużej mocy. Są one przeważnie hałaśliwe oraz uciążliwe w użytkowaniu ze względu na konieczności częstych przeglądów i konserwacji. Elektryczna wykaszarka Hecht 1238 w porównaniu do tradycyjnych kosiarek spalinowych jest dużo wygodniejszym i łatwiejszym w obsłudze urządzeniem.


Wykaszarka Hecht 1238 została wyposażona w silnik o mocy 1200W, a jej szerokość robocza wynosi 38 cm. Urządzenie jest stosunkowo lekkie - jego masa wynosi 4,5 kg. Do podstawowego wyposażenia wykaszarki Hecht 1238 należy szpula z żyłką do koszenia trawy, tarcza tnąca oraz szelki do zamocowania narzędzia.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz