Z myślą o wygodzie podczas prac remontowych i budowlanych firma Stanley wprowadza do oferty kieszenie narzędziowe z linii FatMax XL.

Kup w Narzedzia.pl
Torba sakwa narzędziowa Yato YT-74172
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
50,99

Wszelkie prace dekarskie czy też inne prace wykonywane na wysokościach związane są z koniecznością korzystania z kilku różnych narzędzi. Wygoda i ergonomia wymagają, aby mieć je zawsze blisko, a bezpieczeństwo – aby nie zajmować nimi dłoni przez cały czas. W takich sytuacjach bardzo dobrym rozwiązaniem są kieszenie narzędziowe marki Stanley.

Sprawdzą się one także podczas prac plenerowych. Brak profesjonalnego ekwipunku na podręczne narzędzia na placu budowy czy w ogrodzie może oznaczać ryzyko ich zgubienia (zwłaszcza w przypadku drobnych gwoździ czy wkrętaków), bądź konieczność wielokrotnego odrywania się od pracy w celu przyniesienia sprzętu potrzebnego w danej chwili.

Kieszenie narzędziowe Stanley z linii FatMax XL to nowe produkty dla profesjonalistów, wykonane z wysokiej jakości skóry. Przymocowane do paska spodni zapewniają natychmiastowy, wygodny dostęp do wszystkich najpotrzebniejszych narzędzi. Dzięki sztywnej konstrukcji, wzmacnianej dodatkowo metalowymi nitami i podwójnymi szwami, są trwałe i odporne zarówno na warunki atmosferyczne, jak i uszkodzenia mechaniczne. Miękkie podbicie kieszeni zapewnia nie tylko wygodę, ale także bezpieczeństwo pracy, chroniąc pracownika przed otarciami.

Nowe kieszenie Stanley’a wyróżnia duża ilość przedziałów narzędziowych, w tym dodatkowe głębokie przedziały na długie narzędzia. W zależności od charakteru wykonywanych przez użytkownika prac, wyposażono je m.in. w zawieszki na młotki lub specjalne kieszenie na wkrętaki. W ofercie firmy Stanley dostępne są obecnie cztery rodzaje kieszeni narzędziowych FatMax XL: pojedyncza, podwójna, pojedyncza długa oraz podwójna długa.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane