Szukasz praktycznych i wygodnych w obsłudze narzędzi ogrodowych? Cenisz sobie komfort i bezpieczeństwo pracy? Lubisz być niezależny? Postaw na WORX - serię akumulatorowych elektronarzędzi do pracy w ogrodzie!

Kup w Narzedzia.pl
Taczka ogrodowa 8w1 Worx WG050
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
884,99
Podkaszarka akumulatorowa Worx Power Share WG157E.9
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
223
Akumulator 20V 4,0Ah i ładowarka 2A Worx Power Share WA3604
dostępne
7 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
388,99
Piła łańcuchowa Worx Power Share WG322E.9
dostępne
4 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
518,99
Dmuchawa do liści Worx Power Share WG547E.9
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
329
Akumulator 20V 2,0Ah Worx Power Share WA3551.1
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
158

Kilka słów o marce WORX

WORX to linia produktów ogrodowych i elektronarzędzi dla majsterkowiczów dystrybuowanych od 2004 roku przez firmę Positec Tool Coorporation z siedzibą w Ameryce Północnej oraz w Chinach. Marka kojarzona jest przede wszystkim z narzędziami ogrodowymi takimi jak podkaszarki, kosiarki do trawy oraz pilarki łańcuchowe. Produkty marki WORX znalazły się w domach niemalże na całym na świecie. Znane są już we wszystkich krajach europejskich, w Ameryce Północnej oraz Południowej, a także w Chinach. Oryginalny design oraz pomarańczowo-czarna kolorystyka przykuwają uwagę klientów, a znakomite parametry techniczne gwarantują bardzo dobre rezultaty pracy, porównywalne z urządzeniami sieciowymi.

Silniki bardziej przyjazne środowisku

Nasza misja to zerowa emisja - to główne motto, jakim kieruje się marka WORX, która zobowiązała się do zastąpienia sprzętu spalinowego, narzędziami akumulatorowymi - przyjaznymi dla środowiska i człowieka. Zanim jednak nastąpiła rewolucja z silników spalinowych do bezprzewodowych silników elektrycznych, producent opracował technologię, która nie powoduje strat w ich wydajności.

WORX nożyce żywopłot

Właściciele ogrodów oczekują dużej mocy oraz długiego czasu pracy urządzeń. Nowa generacja urządzeń zasilanych akumulatorowo posiada parametry porównywalne z urządzeniami spalinowymi. Dodatkowo eliminują problemy związane z uruchamianiem, koszty paliwa, konserwację podzespołów oraz szkodliwe spaliny ze spalania paliw. Połączenie najnowocześniejszych baterii litowo-jonowych, wysokowydajnych silników oraz technologii takich jak IntelliCut, Power-on-Demand, PaceSetter oraz wielu innych rozwiązań sprawia, że marka WORX jest znakomitą alternatywą dla urządzeń spalinowych.

Najbardziej elastyczny system akumulatorowy

Marka WORX oferuje znakomity system akumulatorowy, który stwarza jeszcze więcej możliwości. Teraz dzięki wbudowanemu modułowi PowerModule użytkownik może zbudować własny system akumulatorowy, który nie ogranicza się wyłącznie do jednego napięcia. Wszystkie narzędzia marki WORX bez względu na woltaż są wyposażone w takie same akumulatory i ładowarki. W zależności od naszych potrzeb możemy wybrać narzędzia ogrodowe, które najlepiej będą spełniały nasze oczekiwania. Do wyboru mamy narzędzia 20V dedykowane do mniejszych ogrodów oraz bardziej profesjonalne modele 40V (2x20V) o mocy porównywalnej z silnikami spalinowymi. W ofercie znajdziemy również szeroki wybór akumulatorów 2.0Ah, 2.5Ah, 4.0Ah, a także 6.0Ah!

worx akumulator

Akumulatorowe narzędzia ogrodowe WORX

Akumulatorowa ogrodówka cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony użytkowników. Obecnie stosowane technologie zapewniają wysoki komfort oraz bezpieczeństwo pracy i jednocześnie gwarantują znakomitą wydajność. Oferta narzędzi ogrodowych marki WORX jest bardzo wszechstronna, dzięki czemu możemy kompleksowo wyposażyć nasz dom we wszystkie podstawowe narzędzia niezbędne do pielęgnacji ogrodu i zasilać je wszystkie za pomocą tego samego akumulatora. Takie rozwiązanie jest bardzo oszczędne, gdyż przy zakupie kolejnego narzędzia, nie musimy wydawać pieniędzy na kolejny akumulator. Ponadto wymiana filtrów, olejów oraz regularne czyszczenie niektórych podzespołów jak w przypadku urządzeń spalinowych jest również zbędna.

Podkaszarka WORX GT

Oferta marki WORX jest bardzo urozmaicona, znajdziemy tu m.in. najlepiej sprzedającą się podkaszarkę Worx GT. To już trzecia generacja tego hitowego modelu, który jest jeszcze lepszy niż kiedykolwiek. Wszystko to za sprawą automatycznego przesuwu na starcie i przesuwu na żądanie po naciśnięciu jednego przycisku. Ponadto urządzenie jest wyposażone w regulowaną głowicę tnącą i teleskopowy uchwyt, który można dostosować do wzrostu użytkownika. Podkaszarka Worx GT to urządzenie 2w1, które w mgnieniu oka można przekształcić z zaawansowanego trymera w obrotową podkaszarkę.

pokaszarka gt worx

Akumulatorowa dmuchawa WORX TURBINE

Dmuchawa WORX Turbine została uznana za najlepszą w swojej kategorii podczas najbardziej zaawansowanych testów. Wyposażona w podwójną regulację prędkości doskonale się sprawdza zarówno podczas niewielkich porządków, jak i do generalnego usuwania liści z różnego rodzaju powierzchni. W urządzeniu wykorzystano zaawansowaną technologię wentylatora Turbine, który zapewnia wysoką moc i objętość strumienia  powietrza aż do 10m3/min, przy prędkości 120km/h, dzięki czemu doskonale się nadaje do różnych zastosowań: od sprzątania podjazdu, przez usuwanie resztek trawy z chodnika po koszeniu, aż po usypywanie kopców z liści podczas jesiennych porządków. Oprócz 2-stopniowej regulacji powietrza, dmuchawa 20V wyposażona jest w dyszę powietrzną Hyper-Stream do pracy w wyjątkowo trudnych warunkach. 

WORX Turbine dmuchawa

Kosiarka akumulatorowa WORX z technologią IntelliCut

Kosiarki akumulatorowe marki WORX wyposażone zostały w porty do mocowania dwóch akumulatorów 20V jednocześnie. Pozwala to uzyskać łączną moc 40V i wydajność porównywalną do silnika spalinowego przy zerowej emisji spalin. Kosiarki akumulatorowe WORX to znakomity sprzęt do pielęgnacji średniej wielkości trawników. Unikalna technologia IntelliCut zapewnia dodatkową moc w trudniejszych warunkach, dostosowując odpowiedni moment obrotowy do panujących warunków, zapobiegając tym samym zwalnianiu, a nawet jej zgaśnięciu podczas strzyżenia gęstej trawy. Dodatkowo model WX-WG744E został wyposażony w technologię Mute, dzięki której kosiarka jest ledwie słyszalna z odległości 10 metrów. 

worx kosiarka

Najbezpieczniejsza pilarka łańcuchowa na świecie

JAWSAW to połączenie komfortu i maksimum bezpieczeństwa w jednym. Jedyna taka na świecie pilarka łańcuchowa z zamkniętym ostrzem. Solidne, stalowe zęby mocno "wgryzają" się w drewno, które chcemy ciąć, zapewniając przy tym stabilne prowadzenie ostrza i cięcie. Konstrukcja piły została tak przystosowana, aby użytkownik mógł bezpiecznie ciąć gałęzie znajdujące się również na ziemi, bez konieczności ich podnoszenia.

JAWSAW worx

Wielofunkcyjna taczka ogrodowa

WORX AeroCart to praktyczny wózek ogrodowy, który oferuje aż 8 różnych funkcji. Jest to wysoce wszechstronne narzędzie do podnoszenia, przenoszenia i przewożenia różnego rodzaju materiałów o maksymalnej masie 140kg. Z AeroCart z łatwością przemieścisz duży kamień, donice z drzewkiem ogrodowym, przetransportujesz materiały sypkie, a nawet samodzielnie przemieścisz duży sprzęt AGD. Opatentowana konstrukcja pozwala bez użycia narzędzi przekształcić taczkę w praktyczne urządzenie do podnoszenia ciężkich elementów i odwrotnie. Wózek został wyposażony w dwie nieprzebijalne opony terenowe, wysuwane rączki oraz dodatkowe akcesoria pozwalające na praktycznie bezwysiłkowe przemieszczanie przedmiotów o nieregularnych kształtach.

worx aerocart

Landroid

W 2014 roku WORX wypuścił na rynek w pełni zautomatyzowaną kosiarkę do trawy, która samodzielnie wraca do stacji, kiedy akumulator zaczyna się rozładowywać. Robot koszący Landroid, bo właśnie o nim mowa, stał się hitem sprzedaży na całym świecie. Zasilany akumulatorowo pobiera bardzo mało energii, minimalizując przy tym hałas, dzięki któremu koszenie jest jeszcze bardziej komfortowe i niezauważalne. Kosiarka robotyczna WORX może pracować jednocześnie, gdy w ogrodzie spędzamy czas wolny. Obszar pracy kosiarki jest wyznaczany za pomocą przewodu ograniczającego. 

landroid worx

Kosiarka została już wstępnie zaprogramowana przez producenta, dzięki czemu użytkownik może przystąpić do pracy zaraz po zakupie i instalacji przewodu. Landroid został wyposażony w regulację wysokości koszenia w zakresie 20-60mm, która pozwala nam dobrać parametry pracy kosiarki do naszych potrzeb. Ponadto posiada czujnik deszczu, który wymusza powrót robota do stacji ładującej, czujnik zderzenia z przeszkodą w ruchu lub statyczną, oraz czujnik podnoszenia. Niektóre modele kosiarek automatycznych Landroid pozwalają na koszenie trawników o powierzchni nawet do 2000m. Robot z łatwością pokonuje wąskie przejścia oraz wzniesienia do 35%, dzięki czemu doskonale sobie radzi w każdym terenie.

landroid worx

Jeszcze więcej możliwości z WORX

Marka WORX nieustannie się rozwija, ulepszając dotychczasowe modele urządzeń oraz wprowadzając do oferty nowości. Oprócz wyżej wymienionych narzędzi ogrodowych znajdziemy w ofercie również wiele innych, które pomogą nam podczas codziennych prac w ogrodzie. Lekka podkaszarka 20V do trawy oraz 40V podkaszarko-krawędziarka pozwolą nam dotrzeć w miejsca, gdzie zwykłą kosiarką dojazd jest utrudniony.

WORX nożyce żywopłot

Akumulatorowe nożyce do żywopłotu z kolei umożliwią nam formowanie krzewów, a niewielka przycinarka 2w1 sprawdzi się zarówno podczas przycinania trawy na krawędziach, jak i do kształtowania niewielkich krzewów. Do cięcia grubszych konarów i pni z kolei przyda się nam pilarka łańcuchowa, dostępna w ofercie WORX zarówno w wersji 20V z prowadnicą 25cm, jak i w wersji 40V z 35cm prowadnicą. 

pilarka worx

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane