autor: Redakcja www.narzedzia.pl

Rawl, najstarsza marka systemów zamocowań na świecie, proponuje wkręty do drewna typu DS. Charakteryzuje je wyjątkowe zabezpieczenie antykorozyjne, które sprawdza się nawet w najcięższych warunkach atmosferycznych.

Kup w Narzedzia.pl
Kołek ramowy z kołnierzem Rawlplug R-FF1-N-10K080
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
115,49

Wkręty RawlPlug typ DS

Wkręty RawlPlug typ DS to alternatywne rozwiązanie dla wykorzystywanych dotąd wkrętów mosiężnych i ze stali nierdzewnej. Zostały one pokryte organiczną powłoką, która stanowi wyjątkowe zabezpieczenie przed korozją. Dzięki temu wkręty DS pozostają niezawodne nawet w najcięższych warunkach zewnętrznych, doskonale znosząc zarówno ostre słońce, ulewne deszcze, jak też silne mrozy.

Wkręty RawlPlug typ DS wyróżnia specjalny frez wiercący oraz gwint grubo zwojowy do drewna. Dzięki tym rozwiązaniom czas wkręcania został ograniczony do niezbędnego minimum. Jest to niezwykle istotne dla osób, które montażem elementów drewnianych zajmują się zawodowo. RawlPlug typ DS spowoduje, że ich praca stanie się łatwiejsza i bardziej efektywna, a włożony w nią wysiłek - mniejszy.

RawlPlug typ DS posiadają specjalny łeb umożliwiający licowanie wkrętów z podłożem, dlatego jego główka nie wystaje ponad powierzchnię przykręcanego elementu. Pozwala to uniknąć zahaczenia czy nawet zranienia o wystającą główkę wkrętu.
Wkręty do drewna RawlPlug typ DS firmy Koelner przeznaczone są do montażu drewna. Z łatwością zamocujemy nimi drewniane elewacje, a także deski tarasowe. Będą one również niezwykle pomocne przy budowie altan, układaniu ścieżek w ogrodzie, czy wykładaniu drewnianych obrzeży basenów.

Zalety wkrętów RawlPlug typ DS są najbardziej widoczne w pracach prowadzonych na zewnętrz, jednak mogą być one wykorzystywane także wewnątrz budynków. Z powodzeniem można je stosować do przykręcania stolarki okiennej i drzwiowej, są także użyteczne podczas montażu schodów, podłóg, poręczy czy balustrad.
Niewątpliwym atutem wkrętów do drewna RawlPlug typ DS jest zamknięcie ich w poręcznym opakowaniu.
Umieszczone zostały w estetycznych, plastikowych pudełkach, które ułatwiają ich przechowywanie i sortowanie. To rozwiązanie pomaga także utrzymywać wkręty w niezmiennym porządku. Opakowanie zostały wyposażone w rączki, co stanowi dodatkowe udogodnienie podczas przenoszenia wkrętów w różne miejsca pracy.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane