Wkrętarki to narzędzia, którymi można posłużyć się podczas wkręcania i wykręcania śrub oraz wkrętów. Wiertarko wkrętarki oferują dodatkowo możliwość wiercenia.

Kup w Narzedzia.pl
Wkrętarka do regipsów DeWalt DCF620P2K
dostępne
8 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
1 499
Wkrętarka Makita DF030DWE
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
586
Wkrętarka Makita FS6300
dostawa
wysyłka
>12 dni
722,99
Wkrętarka sieciowa Graphite 58G791
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
192 Przekreślona cena jest najniższą ceną produktu w okresie 30 dni przed promocją
128,99
Wkrętarka DeWalt DW275KN
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
środa
1 082,99

Wkrętarki, tak zwyczajowo mówi się na narzędzia, których pełna nazwa brzmi wiertarko wkrętarki. Wkrętarki należą do jednych z najczęściej pojawiających się narzędzi używanych podczas prac remontowych, budowlanych i naprawczych. Wkrętarki zawdzięczają swoją popularność faktem, iż zakup ekonomicznej wkrętarki nie jest problemem dla większości osób. Dzięki temu prawie każdy posiada w domu własną wkrętarkę.

Wkrętarki dzielą się na:

  • Wkrętarki akumulatorowe

  • Wkrętarki sieciowe

Podstawową zaletą wkrętarki akumulatorowej jest możliwość pracy w miejscu w którym nie posiadamy stałego dostępu do prądu elektrycznego. Wkrętarki akumulatorowe są na tyle zaawansowane techniczne, że posiadacz dobrej klasy wkrętarki nie powinien odczuwać faktu pracy narzędziem akumulatorowym.

Zaletą wkrętarek sieciowych jest jednak cena. Wkrętarki sieciowe nie potrzebują do pracy akumulatorów co znacząco obniża koszty zakupu wkrętarki sieciowej. Decydując się na wkrętarkę sieciową, nie ponosimy ryzyka utracenia po kilku latach właściwości akumulatora, co zmusi w efekcie końcowym do kolejnego wydatku.

Na rynku istnieją również wkrętaki akumulatorowe. Wkrętak akumulatorowy służyć może tylko i wyłącznie do wkręcania i wykręcania. W odróżnieniu od wiertarko wkrętarek nie oferuje możliwości wiercenia i najczęściej jest znacznie słabszym urządzeniem.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane