Bosch poszerzył swoją ofertę o nową generację profesjonalnych wkrętarek do precyzyjnego, seryjnego wkręcania śrub. GSR 6-45 TE Professional i GSR 6-25 TE Professional to szybkie, poręczne i łatwe w obsłudze narzędzia. Sprawdzają się przy montażu płyt gipsowo-kartonowych, jak również przy tak wymagających pracach jak skręcanie płyt wiórowych, desek tarasowych lub innych konstrukcji drewnianych. Produkty pojawiły się w sprzedaży na początku roku.

Kup w Narzedzia.pl
Akumulatorowa wkrętarka Bosch GSR 18 V-EC TE
dostępne
5 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
1 139

Szybciej i wygodniej do celu z narzędziami Bosch

Budowanie z prefabrykatów to rozwijający się rynek o bardzo wysokich i specjalistycznych wymaganiach odnośnie stosowanych elektronarzędzi. Zaletami budowli wykonywanych z gotowych elementów w porównaniu do budowli masywnych wykonywanych w tradycyjny sposób są: elastyczny podział pomieszczeń z możliwością wprowadzania zmian w rozstawieniu ścian oraz szybki montaż. Budowanie z prefabrykatów wymaga wyjątkowej szybkości, precyzji i wytrwałości. Dziennie rzemieślnik musi wkręcić od 3000 do 4000 śrub tuż pod powierzchnią płyty gipsowo-kartonowej, ponieważ tylko w ten sposób papierowa warstwa nie zostanie uszkodzona, a płyta zachowa pełne właściwości izolacyjne.

Do tak wyspecjalizowanych zadań Bosch oferuje wkrętarki GSR 6-45 TE Professional i GSR 6-25 TE Professional – dwa szybkie, poręczne i łatwe w obsłudze narzędzia. Oba modele są wyposażone w wydajne silniki konstrukcji Bosch o mocy 701 W, dostosowane do głównych obszarów zastosowań.

Model GSR 6-45 TE Professional to profesjonalne urządzenie dla wykonawców konstrukcji z prefabrykatów. Jego parametry, np. prędkość obrotowa 4500 obr./min i moment obrotowy 12 Nm, gwarantują szybkie tempo pracy przy mocowaniu płyt gipsowo-kartonowych do konstrukcji metalowych i drewnianych.Model GSR 6-25 TE Professional to uniwersalna wkrętarka z ogranicznikiem głębokości. Ze względu na wysoki moment obrotowy 20 Nm przeznaczona jest nie tylko do montażu płyt gipsowo-kartonowych, ale przede wszystkim do bardziej wymagających prac wkrętarskich, np. do skręcania płyt wiórowych, desek tarasowych lub innych konstrukcji drewnianych.

Aby zapewnić użytkownikom wszechstronność Bosch dostarcza wkrętarkę GSR 6-25 TE Professional z dwoma ogranicznikami głębokości. Oprócz cieńszego ogranicznika do końcówek wkręcających, dostępny jest także ogranicznik głębokości z większym rozwarciem do kluczy nasadowych i wkręcania śrub z łbem sześciokątnym. Można dzięki temu używać także samogwintujących śrub z uszczelką do zastosowań na zewnątrz, np. przy montażu wiat dla samochodów lub elewacji zewnętrznych z użyciem blachy falistej.

Ogranicznik głębokości można dopasować w skokach co 0,25 mm do rozmiaru używanych śrub. Po zdemontowaniu ogranicznika głębokości, co jest konieczne przy pracy w miejscach trudno dostępnych lub przy wykręcaniu śrub, ustawiona wcześniej głębokość wkręcania pozostaje zachowana do chwili ponownego zamontowania ogranicznika.

Obie wkrętarki Boscha są ergonomiczne i umożliwiają komfortową, nie powodującą zmęczenia pracę. Poręczne elektronarzędzia dobrze leżą w dłoni. Miękka okładzina Softgrip na rękojeści pistoletowej i na obudowie zapewnia wygodę i bezpieczeństwo pracy. Szeroki włącznik z funkcją przyspieszania szybkości pracy jest łatwo dostępny z każdej pozycji. Nowe wkrętarki mają kompaktową konstrukcję. Niewielki ciężar (1,35 /1,45 kg) w połączeniu z mocnym silnikiem (701 W) zapewnia optymalną relację wydajności do ciężaru. Praktycznym rozwiązaniem jest także zintegrowany zaczep do paska.


Dodaj komentarz
* Pola wymagane