Wkrętarka GSR 10,8 V-LI to wydajne urządzenie akumulatorowe w formacie kieszonkowym. O połowę mniejsza od standardowej wkrętarki i zawsze pod ręką, ponieważ można ją nosić przy sobie. Nieodzowna w zestawie narzędzi każdego profesjonalisty!

Innowacyjność drogą do przyszłości! Dotyczy to w szczególności profesjonalnych użytkowników elektronarzędzi. Kto na co dzień ma do czynienia z pracą na najwyższym poziomie, oczekuje równie wysokiego poziomu od swoich narzędzi. Wyjątkowy know-how oraz innowacyjna technika Bosch pozwoliły stworzyć małe i poręczne narzędzie, które spełnia najwyższe wymagania użytkowników.

Moc nie jest już kwestią rozmiaru. Dzięki najnowszej technologii litowo-jonowej nowa wkrętarka GSR 10,8 V-LI może być nie tylko kompaktowa, ale także ekstremalnie wydajna – również wtedy, gdy przez dłuższy czas nie była używana. Przy użyciu GSR 10,8 V-LI można bez trudu wkręcać wkręty z łbem wpuszczanym o wymiarach 6x60 mm w miękkim drewnie. Urządzenie wykonuje około 75% wszystkich prac związanych z wkręcaniem.
Półgodzinna ładowarka AL 1130 CV z systemem Hyper Power ładuje akumulator do 70% pojemności w ciągu zaledwie 15 minut. Gwarantuje to ciągłość pracy, nawet jeśli pod ręką nie ma akumulatora zapasowego. System ECP (Electronic Cell Protection) zastosowany w akumulatorzre wkrętarki GSR 10,8 V-LI zapobiega przeładowaniu ogniw i uszkodzeniu zarówno akumulatora, jak i silnika.
Ponadto redukowane są obroty silnika w przypadku stwierdzenia ryzyka przegrzania. Zapobiega to także całkowitemu wyładowaniu akumulatora. To zdecydowanie zaleta dla wkrętarki GSR 10,8 V-LI: akumulator i samo urządzenie mogą być dłużej eksploatowane.
Wkrętarka GSR 10,8 V-LI imponuje także parametrami pracy. Urządzenie posiada 11-stopniową regulację momentu obrotowego, blokadę wrzeciona, zintegrowane oświetlenie diodowe, włącznik z regulacją prędkości obrotowej oraz magnetyczny uchwyt na końcówki.

Obojętne, dokąd się wybierasz, teraz możesz mieć wkrętarkę GSR 10,8 V-LI zawsze przy sobie. Praktyczna, zdejmowana kabura służy do zamocowania wkrętarki na pasku. Wystarczy jeden ruch ręki i można wyjąć wkrętarkę w niemal każdej sytuacji roboczej. Wkrętarkę można przechowywać w praktycznej torbie z paskiem, w której jest także wystarczająco dużo miejsca na osprzęt. Tym samym spełnione są wszystkie warunki, dzięki którym nową wkrętarkę GSR 10,8 V-LI można uznać za niezawodnego pomocnika profesjonalisty.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane