Wkrętak akumulatorowy to wygodna alternatywa dla tradycyjnego śrubokręta. Sprawdzi się w każdym domu, przy prostych pracach montażowych. Akumulatorowy wkrętak 58G150 Graphite posiada oprócz funkcji wkręcania także funkcję wiercenia, do wykonywania otworów o niewielkich średnicach. Narzędzie jest zasilane akumulatorem litowo-jonowym.

Kup w Narzedzia.pl
Końcówki wkrętakowe Graphite 56H600
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
88,99

Budowa i obsługa wkrętaka

Wkrętak Graphite 58G150 posiada budowę łamaną. Co to oznacza? Rękojeść wkrętaka można ustawić pod kątem pełnym lub rozwartym. Wystarczy wcisnąć czerwony przycisk znajdujący się w górnej części obudowy i zmienić położenie rękojeści. To praktyczna funkcja, która ułatwia wkręcanie wkrętów w różnych pozycjach. Narzędzie cechuje się też kompaktową konstrukcją, na co wpływ ma zasilanie wbudowanym akumulatorem 7,2V 1,5Ah. Jeśli wkrętak Graphite ulegnie rozładowaniu to w zestawie znajduje się ładowarka - zasilacz, która umożliwia naładowanie akumulatora. Czas ładowania wynosi około 3-5 godzin. Akumulatorowy wkrętak 58G150 posiada także przełącznik kierunku obrotów prawo/lewo, blokadę włącznika, regulację momentu obrotowego z funkcją wiercenia, diodę LED oraz wskaźnik poziomu naładowania akumulatora. Diodę LED oraz wskaźnik naładowania możemy uruchomić dopiero po wciśnięciu spustu włącznika. Takie rozwiązanie sprawia, że wkrętak nie traci energii na podtrzymywanie tych funkcji wtedy, gdy wkrętak nie jest używany. Wskaźnik naładowania posiada trzy diody i w zależności od stanu akumulatora, świecą 3, 2 lub 1. Jeśli chodzi o regulację momentu obrotowego, to wkrętak Graphite posiada 10 ustawień, dzięki którym użytkownik może zmieniać siłę dokręcania wkrętu. Jak odpowiednio dobrać siłę dokręcania? Najłatwiej metodą prób i błędów. Wkręcając wkręt dobrze jest zacząć od mniejszej siły, stopniowo zwiększając moment obrotowy, jeśli wkręt tego wymaga. Drugą funkcją wkrętaka jest wiercenie. Narzędzie posiada uchwyt sześciokątny 1/4", dlatego należy stosować wiertła z tego typu mocowaniem. 

Wkrętak akumulatorowy 58G150 Graphite

Wkrętak akumulatorowy - dla kogo?

Wkrętak akumulatorowy 58G150 jest przeznaczony dla majsterkowiczów, do prac amatorskich, które wykonuje się od czasu do czasu w każdym domu. Dzięki kompaktowej budowie umożliwia montaż elementów w często trudno dostępnych miejscach. Sprawdzi się, np. przy samodzielnym skręcaniu mebli, poprawianiu poluzowanych uchwytów szafek czy zawiasów. Można go wykorzystać także do przykręcania listew przypodłogowych z tworzyw sztucznych czy przy naprawie mebli ogrodowych (np. wymiana desek w drewnianej ławce). Wkrętak Graphite jest mały i wygodny w obsłudze, dlatego świetnie nadaje się do użytku zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Może być uzupełnieniem domowego warsztatu, zastępując tradycyjny śrubokręt. 

Wkrętak Graphite 58G150 w walizce

Wyposażenie modelu 58G150:

Akumulatorowy wkrętak Graphite 58G150 jest dostarczany w zestawie z ładowarką, bitami i nasadką. Wszystko znajduje się w walizce z tworzywa sztucznego. Bity są odpowiednio oznaczone, co ułatwia użytkownikowi wybranie odpowiedniej końcówki. 

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane