Na rynku elektronarzędzi pojawił się nowy wkrętak DCF680 DeWALT. Wkrętak został wyposażony w żyroskopowy system sterowania prędkością obrotową i kierunkiem obrotów. Dzięki temu rozwiązaniu DCF680 posiada ogromne możliwości, które zostały zamknięte w kompaktowym modelu.

Kup w Narzedzia.pl
Wkrętak BlackDecker CS3652LC
dostawa
wysyłka
>12 dni
174

Lider w dziedzinie elektronarzędzi, DeWALT wprowadził na rynek nowy, innowacyjny wkrętak akumulatorowy sterowny ruchem ręki. Ten bardzo funkcjonalny i precyzyjny wkrętak przyda się szczególnie tam, gdzie mamy do czynienia z trudno dostępnymi, zacienionymi miejscami. DCF680 DeWALT zapewnia absolutny komfort podczas wkręcania, co masz szczególne znaczenie w codziennej pracy profesjonalistów. Wkrętak akumulatorowy daje możliwość szybkiego działania bez konieczności robienia przerw na zmianę ustawień narzędzia.

Wkrętak DCF680 DeWALT został wyposażony w żyroskop, który wyczuwa ruch rąk i działa w każdej płaszczyźnie pracy: w pionie, poziomie oraz pod skosem. Wystarczy obrócić rękę w kierunku, w którym ma się obracać wrzeciono, aby wprawić je w ruch. Prędkość obrotowa wrzeciona zależy od kąta wychylenia ręką, im mniejszy kąt, tym prędkość mniejsza. By zwiększyć prędkość należy zwiększyć kąt w tym samym kierunku, natomiast by ją zmniejszyć należy obrócić rękę w kierunku przeciwnym. Wkrętarka DCF680 posiada również innowacyjne rozwiązania, które pozwalają na precyzyjne wykonywanie najbardziej skomplikowanych prac. Należa do nich między innymi: pierścień z 15 położeniami momentu obrotowego, uchwyt ¼” hex, dioda LED oświetlająca zaciemnione czy trudno dostępne miejsca oraz możliwość ustawienia rękojeści w opcji pistoletowej lub osiowej.

Nowy wkrętak akumulatorowy DCF680 DeWalt został wyposażony w akumulator Li-Ion o napięciu 7,2 V i pojemności 1 Ah, wskaźnik stanu naładowania oraz zewnętrzną ładowarkę. Maksymalny moment obrotowy wkrętaka DCF680 to 4Nm, natomiast prędkość pracy bez obciążenia wynosi od 0 do 430 obrotów na minutę.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane