Systemy akumulatorowe obejmują nie tylko elektronarzędzia, ale także różnego rodzaju urządzenia do prac ogrodowych. Coraz więcej właścicieli przydomowych ogródków decyduje się na zakup "akumulatorówki" do ogrodu, a co niektórzy decydują się na całe systemy, jak np. system Power Share marki WORX.

Kup w Narzedzia.pl
Nożyce do traw i krzewów Worx Power Share WG801E.5
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
490,99
Taczka ogrodowa 8w1 Worx WG050
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
828
Podkaszarka akumulatorowa Worx Power Share WG157E.9
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
223
Zestaw: kosiarka i podkaszarka Worx WG927E
dostępne
5 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
1 205,99
Nożyce do żywopłotu Worx WG252E.9
dostawa
wysyłka
>12 dni
525
Robot koszący Landroid Worx M500
dostawa
wysyłka
>12 dni
3 843,49

Nasza misja to zerowa emisja

O zaletach urządzeń akumulatorowych pisaliśmy już niejednokrotnie. Komfort, bezprzewodowa i cicha praca oraz oszczędność to tylko kilka z nich, które zachęcają do ich wyboru. Motto, którym kieruje się marka Worx brzmi "nasza misja to zerowa emisja", w ten sposób marka promuje odejście od silników spalinowych i zastąpienie ich bezprzewodowymi silnikami elektrycznymi. I właśnie takich w ofercie marki Worx nie brakuje.

Worx poleca się na wiosnę

Wiosną nie brakuje pracy w ogrodzie. Trzeba przyciąć gałęzie drzew i krzewów, zadbać o trawnik, nawieźć świeżej ziemi, a także wykonać wiele innych prac. Wszystko po to, aby nasze ogródki cieszyły nasze oczy w ciepłe dni.

Pielęgnacja trawnika

Gdy tylko dni stają się cieplejsze, widać jak wszystko wokół budzi się do życia. Szczególnie można to zaobserwować po trawie, która przysłowiowo rośnie w oczach i przybiera barwę soczystej zieleni. To znak, aby wykonać pierwsze koszenie tej wiosny. Kosiarka akumulatorowa z wydajnością silnika spalinowego? Tak, jest to możliwe! Kosiarka WORX dzięki zasilaniu 2 akumulatorów 20V zapewnia moc 40V! Nawet do 500m2 skoszonej trawy na jednym ładowaniu dwóch akumulatorów o pojemności 4,0Ah. Cicha i wydajna praca bez żadnych ograniczeń, to główne zalety dla tych kosiarek. Ponadto wyposażone zostały w technologię IntelliCut zapewniającą optymalny moment obrotowy, który doskonale sobie radzi nawet podczas koszenia gęstej trawy.

worx kosiarkaA co jeśli nie lubię kosić trawy? Robot może zrobić to za Ciebie! Robot koszący Landroid Worx to w pełni automatyczna kosiarka, która kompleksowo zadba o Twój trawnik, kiedy Ty będziesz w pracy lub odpoczywał w ogrodzie po całym dniu. W zależności od modelu, Landroid jest w stanie zapewnić piękny wygląd trawników o powierzchni 500m2, 700m2, 1000m2, 1500m2, a nawet 2000m2

robot koszący landroidNie wszędzie jednak zwykła kosiarka lub robot koszący wjedzie, albo trawa jest już zbyt wysoka i gęsta, więc sobie z nią nie poradzi. Warto wówczas sięgnąć po podkaszarkę akumulatorową WORX zasilaną jednym akumulatorem lub jeszcze mocniejsze urządzenie - kosę WORX z dwoma akumulatorami

podkaszarka worx

Pielęgnacja drzew i krzewów

Kiedy już zadbamy o nasze trawniki, warto sięgnąć wzrokiem nieco wyżej. Drzewa i krzewy po zimie wymagają również pielęgnacji. Czas przyciąć uschnięte i połamane zimowymi wiatrami gałęzie, a także przyciąć krzewy. Akumulatorowe narzędzia ogrodowe WORX również mogą nam w tym pomóc. Do cięcia niskich żywopłotów i krzewów przydadzą się nam nożyce akumulatorowe WORX, a tam, gdzie nasze ręce nie sięgają lub musielibyśmy stawać na drabinie, pomogą nam nożyce na teleskopowym wysięgniku WORX

nożyce do żywopłotu worxDo cięcia grubszych gałęzi i pni drzew sprawdzi się z kolei pilarka łańcuchowa WORX. Dostępna w wersji z tradycyjnym lub z silnikiem bezszczotkowym oraz zasilaniem jedno- lub dwuakumulatorowym. Innym rozwiązaniem do cięcia jest pilarka łańcuchowa JigSaw. Jedyna taka pilarka na świecie z zamkniętym ostrzem dla maksymalnego bezpieczeństwa użytkownika. Doskonała do cięcia zarówno gałęzi jeszcze rosnących, jak i tych leżących już na ziemi, bez konieczności ich podnoszenia.

pilarka jigsaw worxUniwersalnym narzędziem zarówno do przycinania gałązek żywopłotów, bukszpanów, czy traw rosnących blisko płotu są nożyce Worx WG801 z wymiennymi ostrzami. Doskonała alternatywa dla dużych nożyc i podkaszarek, a także świetne rozwiązanie dla właścicieli niewielkich ogródków przydomowych.

nożyce do traw i żywopłotów worx

Zadbaj o teren wokół domu

Kiedy już zadbaliśmy o przydomową zieleń, warto również zadbać o otoczenie wokół domu. Z pomocą dmuchawy WORX  sprawnie pozbędziemy się piasku, kamyczków oraz resztek roślinnych z podjazdu i tarasu. Ciekawym rozwiązaniem wydaje się również myjka ciśnieniowa WORX, która będąc podłączona bezpośrednio pod wąż ogrodowy, pozwoli szybko wyczyścić taras, kostkę brukową, a nawet opłukać auto i oczyścić narzędzia po zakończonej pracy.

myjka worx

Pracuj wygodnie w ogrodzie

Wiosna to nie tylko czas porządkowania ogrodu, to także odpowiednia pora, aby wykonać nowe nasadzenia, nawieźć ziemię pod nowe rośliny, a także wykonać wiele innych czynności związanych z przenoszeniem ciężkich rzeczy. Idealnym pomocnikiem wiosennych porządków niewątpliwie będzie wielofunkcyjna taczka ogrodowa WORX WG050. Sprawdzi się zarówno w roli tradycyjnej taczki, jak i wózka transportowego. Umożliwia wygodne przewożenie drewna na opał, donic z kwiatami czy krzewami, worków z ziemią, kamieni i wielu innych ładunków. Może być też użytkowana jako stojak na worek na odpady, do którego można wygodnie wsypywać zebrane liście czy ściętą trawę. Taczka WORX ma mnóstwo zastosowań, dlatego przyda się każdemu posiadaczowi domu czy działki.

taczka wielofunkcyjna worx

Dodaj komentarz
* Pola wymagane