Hawera oferuje kompletną linię wierteł, dłut i koronek wiertniczych do nowo wprowadzonego systemu młotów udarowych z uchwytem SDS-top Boscha i TE-T Hilti. SDS-top zamyka lukę pomiędzy systemem uchwytów SDS-plus 10mm i SDS-max 18mm.

Kup w Narzedzia.pl
Młot udarowo-obrotowy Bosch GBH 12-52 D
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
4 350

Nowy system ma uchwyt o średnicy 14mm i przewyższa wyraźnie system SDS-plus lepszym przenoszeniem energii i trwałością.
Do wierceń o średnicy 6-16mm Hawera oferuje w swoim programie SDS-top łącznie 18 wierteł udarowych o długości od 200 do 500 mm. Innowacyjna spirala wiertła o czterech zwojach z nowym uchwytem SDS-top zapewnia szybsze usuwanie zwiercin, a innowacyjna główka wiertła gwarantuje większą trwałość i wydajniejszą pracę.

W zakresie wierteł o średnicach od 18 do 32 mm Hawera wykorzystuje sprawdzona w systemie SDS-max konstrukcję wiertła Quadro X.
Specjalnie do prac koronkami wiertniczymi Hawera rozwinęła krótkie (150 mm) i długie (270mm) adaptery z uchwytem SDS-top. Poprzez zintegrowane wiertło centrujące adapter zapewnia optymalne przenoszenie energii i przez to lepszą wydajność. Koronki wiertnicze są dostępne w średnicach 25-112 mm.

Wiertła udarowe SDS-top Hawera

Do ciężkich i długich prac dłutem z uchwytem SDS-top Hawera proponuje szeroką linię narzędzi do kucia. Do dyspozycji użytkowników są: dłuta szpiczaste, dłuta płaskie, dłuta szerokie, dłuta do fliz, dłuta drążone, groszkowniki pokryte węglikiem spiekanym, dłuta do tynku, dłuta skrzydełkowe. Specjalna technika obróbki powierzchni gwarantuje długą żywotność.
Ponieważ młoty udarowe stają się coraz wydajniejsze, użytkownicy wykorzystują dodatkowo mniejsze i lżejsze młoty z dużymi średnicami także do dłuższych i cięższych prac dłutem.

System SDS-top zamyka linię pomiędzy SDS-plus i SDS-max. W porównaniu z wiertłem SDS-plus użytkownik wierci wiertłem SDS-top od 16mm szybciej, a dłutując osiąga nawet 20% większą wydajność usuwania materiału. W porównaniu z wiertłem SDS-max wiertło SDS-top jest znacznie lżejsze i tańsze.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Komentarze
  • Administrator narzedzia.pl 2021-08-30

    Panie Krzysztofie, polecamy te z listy dostępnej na naszej stronie: https://www.narzedzia.pl/dluta,c11809/[email protected][email protected]@ W razie pytań zachecamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta, będzie łatwiej nam ustalić i dobrać odpowiednie wiertła. Pozdrawiamy i do usłyszenia ;)

  • Krzysztof 2021-08-28

    Witam państwa potrzebuje końcowi do młota hilti 46 te SDS st t do kucia betonu tel 510021539

Dodaj komentarz
* Pola wymagane