Nowe wiertła Bosch pozwalają na jeszcze szybsze wiercenie w metalu i odznaczają się długą żywotnością. Ich cechą szczególną jest samocentrujące ostrze "PointTeQ", które umożliwia łatwe i szybkie nawiercanie otworów. Sprawdzą się w wielu pracach związanych z wierceniem otworów w metalu z wykorzystaniem wiertarki lub wiertarko-wkrętarki.

Kup w Narzedzia.pl
Wiertło do metalu 4x43mm 2szt. Bosch HSS PointTeQ
dostępne
4 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
10,21
Wiertło do metalu 3,2x36mm 2szt. Bosch HSS PointTeQ
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
10,29
19,99
21
20
20

Wiertła Bosch dla profesjonalistów

Wiertła Bosch HSS PointTeQ sprawdzą się przy precyzyjnych pracach wykonywanych przez instalatorów, elektryków, ślusarzy czy konstruktorów. Wiertła do metalu Bosch można wykorzystać do różnorodnych prac, np. wiercenia otworów przelotowych pod kable czy rury, otworów nieprzelotowych, potrzebnych do połączeń gwintowanych lub nitowanych, jak też do innych często wykonywanych prac w metalu z użyciem wiertarek czy wiertarko-wkrętarek.

Wiertło do metalu HSS PointTeQ Bosch

Budowa wierteł Bosch

Wiertło do metalu HSS PointTeQ posiada samocentrujące się ostrze, które zapobiega ślizganiu się wiertła po powierzchni materiału, w którym wiercony jest otwór. Dzięki wysokiej prędkości wiercenia zmniejsza się tarcie, dzięki czemu ostrze wiertła nie nagrzewa się w porównaniu z wiertłami do metalu ze standardowym szlifem. Samocentrujące wiertło Bosch HSS PointTeQ nie tępi się tak szybko, co sprawia, że jego żywotność jest wydłużona, a wydajność zwiększona. W konstrukcji wierteł zastosowano także oksydowany rowek wiórowy, który obniża zjawisko tarcia i zwiększa tempo odprowadzania wiórów. 

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane