Wielozadaniowe wiertło Multi Construction firmy Bosch

kategoria: Pod lupą Komentarze Data publikacji: 2004-08-24

autor: Redakcja www.narzedzia.pl

We wrześniu Bosch wprowadzi do sprzedaży nowe wiertło Multi Construction. Przy użyciu jednego wiertła można będzie wiercić zarówno w betonie, drewnie jak i w metalu.

Kup w Narzedzia.pl
Wiertło 22x400/450mm Bosch SDS Plus-5
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
wtorek
181,99 zł

Do chwili obecnej wiertła wielozadaniowe stanowiły kompromis pomiędzy wysoką wydajnością wiercenia, a wszechstronnym zastosowaniem. Wiertło uniwersalnej konstrukcji (Multi Construction) firmy Bosch to narzędzie, które z dobrym rezultatem wierci w płytkach ceramicznych, murze, betonie, drewnie, tworzywach sztucznych i metalu, a także może być stosowane w wiertarkach udarowych.
Innowacyjne wiertło pracuje szybciej od wierteł konwencjonalnych. Posiada ono głowicę wiercącą z wielokrotnie szlifowanymi diamentowo ostrzami z węglików spiekanych, które nie tępią się nawet podczas wiercenia z udarem w betonie. Nowy kształt spirali układającej się pod dużym kątem przyspiesza wiercenie dzięki szybkiemu odprowadzaniu pyłu i wiórów.

Specjalna konstrukcja umożliwia wykonywanie otworów nawet w płytkach ceramicznych o dużej twardości. Dotychczas w tym celu wykorzystywano głównie wiertła diamentowe. Dzięki nowym właściwościom wiertło doskonale nadaje się do prac przy przebudowie łazienki czy kuchni.

Wysoka wydajność wierteł Multi Construction sprawia, że są one odpowiednim narzędziem do urządzeń akumulatorowych, np. wiertarek i wiertarek udarowych. Duża szybkość wiercenia umożliwia wywiercenie do 40% otworów więcej (w porównaniu z wiertłem do kamienia) na jednym cyklu ładowania akumulatora.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane