Nowa, wszechstronna opalarko-zgrzewarka Dremel Multi-Tip to proste i ekonomiczne rozwiązanie dla różnego rodzaju zajęć kreatywnych. Multi-Tip wykorzystuje sześć wymiennych końcówek, które mogą być stosowane do lutowania, topienia, cięcia na gorąco, spawania, obkurczania, a nawet wypalania w drewnie. Stosując jedno narzędzie do wielu zadań można uniknąć kosztów związanych z zakupem różnych narzędzi. Urządzenie dostępne jest w sprzedaży od maja.

Kup w Narzedzia.pl
Multiszlifierka z akcesoriami (45szt.) Dremel 8220-2/45
dostępne
5 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
658,49

Dremel Multi-Tip jest nieodzownym narzędziem dla entuzjastów elektroniki i osób posiadających inne kreatywne hobby, np. metaloplastyka, komputery, elektryka czy dekoracje drewniane. To precyzyjne narzędzie pozwala wykonać z łatwością nawet najbardziej szczegółowe i skomplikowane prace. Narzędzie zasilane jest ciekłym butanem z naboju, szybko nagrzewa się, a naładowanie trwa 10 sekund, dzięki czemu urządzenie jest zawsze gotowe do pracy.

Nowy Dremel Multi-Tip dostarczany jest z sześcioma akcesoriami: końcówką do lutowania, nożem do cięcia na gorąco, nożem do kształtowania, szeroką głowicą płomieniową, deflektorem i głowicą z gorącą dmuchawą. Opakowanie zawiera również cynę do lutowania, pudełko do lutowania i dwa klucze – 1 x 7 mm i 1 x 8 mm.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane