Dremel od lat kojarzony jest z wielofunkcyjnym napędem, który służy do wykonania precyzyjnych zadań. Rozwój technologii wskazuje na zwiększające się zapotrzebowanie na wielofunkcyjne narzędzia z segmentu micro. Dlatego Dremel z myślą o użytkowniku proponuje systemowe rozwiązania (Versatile Tool Systems), czyli oprócz narzędzia gwarantuje kompatybilne przystawki i osprzęt (ponad 150 końcówek).

Co wpłynęło na decyzję Dremela o wprowadzeniu do oferty rozwiązania o nazwie Versatile Tool Systems wyjaśnia Anna Chmielewska, brand manager odpowiedzialna za sprzedaż marki Dremel w Polsce:

„Obecnie każdy jest pod presją czasu, natomiast oferta na rynku jest bardzo szeroka. Kiedy mam do wykonania zadanie chcę jak najszybciej dokonać wyboru narzędzia i odpowiedniego osprzętu. W przypadku oferty Dremel sprawa jest prosta – praktycznie każde narzędzie ma system, czyli dedykowany zestaw przystawek i akcesoriów, umożliwiających wykonanie projektu. Klient uzyskuje takie informacje już w fazie decyzji o zakupie, po pierwsze na opakowaniu, po drugie w dostępnych katalogach, po trzecie dzięki ekspozycji produktów na specjalnych planogramach w punktach sprzedaży. Stawiamy na oszczędność czasu, pieniędzy i miejsca przy gwarancji jakości. ”

Zestawy Dremel przeznaczone są do wykonywania precyzyjnych prac domowych i hobbystycznych. Korzystają z nich również rzemieślnicy poszukujący narzędzi i osprzętu do specjalistycznych projektów.

Przyjrzyjmy się dokładniej ofercie Dremel Versatile Tool Systems.
Składają się na nią: systemy z narzędziem wielofunkcyjnym, system z narzędziem spiralnym, system z pistoletem do klejenia, system z narzędziem do grawerowania oraz inne. Każdy system pomaga stworzyć optymalną grupę produktów do wykonania konkretnego zadania, przez co minimalizuje czas poświęcony na poszukiwanie i wybór odpowiednich akcesoriów i przystawek.

W kategorii narzędzi wielofunkcyjnych Dremel oferuje również system złożony z nowego, narzędzia wielofunkcyjnego 8200 z akumulatorem Lit-Ion, nowych akcesoriów SpeedClic oraz potrzebnych przystawek, w tym precyzyjnego uchwytu oraz przystawki do nadawania kształtu podczas precyzyjnego szlifowania pod różnymi kątami.

Innowacyjny pakiet pomaga objaśnić funkcje systemu Dremel poprzez dołączenie ważnych przystawek i akcesoriów do optymalnego dla danej pracy narzędzia. Użytkownik może rozbudowywać system o kolejne akcesoria i przystawki podnoszące funkcjonalność, korzystając z obszernego portfolio ponad 200 produktów Dremel.

Przy okazji omawiania systemowej oferty Dremela należy wspomnieć o urządzeniu Dremel Trio, które łączy w sobie trzy funkcje (tnie, szlifuje i frezuje) wykorzystując własne, dedykowane akcesoria. Nowy produkt Dremel jest idealnym narzędziem do sprawnego i precyzyjnego wykonywania projektów związanych z majsterkowaniem oraz projektami kreatywnymi.

Kolejne innowacyjne pakiety z serii Dremel Versatile Tool System zostaną zaprezentowane w roku 2011 oraz 2012, przez co zwiększą paletę oferty skierowaną do wymagającego użytkownika.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane