Uniwersalna wycinarka Bosch Xeo Ventum to narzędzie do zadań specjalnych. Ten niewielki, bezprzewodowy nóż umożliwia cięcie wykładzin podłogowych, dywanów, foli, materiałów izolacyjnych, kartonu, a nawet drobnych gałązek. Sprawdzi się zatem w każdym domu, w warsztacie czy w kwiaciarni. Nóż uniwersalny Bosch Xeo jest zasilany wydajnym akumulatorem litowo-jonowym 3.6V 1.3Ah wbudowanym w urządzenie.

Kup w Narzedzia.pl

Co znajduje się w zestawie?

Wycinarka uniwersalna Bosch Xeo Ventum jest dostarczana w opakowaniu kartonowym. Oprócz urządzenia w komplecie znajduje się ładowarka, adapter do cięcia przy ścianie oraz instrukcja obsługi. Akumulator litowo-jonowy 3.6V nie występuje oddzielnie, gdyż jest wbudowany w urządzenie. Ostrze tnące jest już przymocowane do wycinarki, dlatego nie musimy tracić czasu na jego montaż.

cięcie wykładziny podłogowej, nóż do cięcia dywanów, uniwersalny nóż do cięcia wykładzin, nóż uniwersalny bosch

Wszechstronne zastosowanie

Bezprzewodowa uniwersalna wycinarka Bosch Xeo Ventum jest przystosowana do cięcia materiałów o maksymalnej grubości 6mm. Sprawdzi się przy cięciu tkanin dekoracyjnych, tektury, dywanów, foli, wykładzin podłogowych, a także drobnych gałązek. Urządzenie wyposażono w adapter, który pozwala ciąć materiał blisko ściany, co pozwoli nam idealnie położyć wykładzinę podłogową. Wszechstronność noża Xeo powoduje, że sprawdzi się on w wielu pracach domowych, warsztatowych, przyda się także w kwiaciarni.

Cięcie kwiatów, wycinarka uniwersalna xeo bosch, uniwersalna wycinarka bosch xeo, xeo bosch ventum

Wydajność cięcia i samoostrzące się ostrza

Xeo Bosch Ventum posiada samoostrzące się ostrza dzięki czemu cięcie przebiega sprawnie i skutecznie. Dzięki technologii "AutoSharp plus" wycinarka Bosch Xeo Ventum odznacza się o 30 procent wyższą wydajnością cięcia w porównaniu do poprzednika. Na jednym naładowaniu akumulatora możemy przeciąć ok. 150m materiału.

cięcie kartonu, nóż do kartonu, nóż uniwersalny bosch xeo, uniwersalny nóż bosch xeo

Komfort i prostota obsługi

Uniwersalny nóż Bosch Xeo Ventum jest bardzo lekki (0,4kg), dlatego posługiwanie się nim nie sprawia żadnych problemów. Dodatkowo wycinarka akumulatorowa Xeo Bosch odznacza się jeszcze bardziej zwartą konstrukcją w porównaniu do wcześniejszych modeli, co skutkuje lepszą widocznością linii cięcia. Co więcej, na osłonie noża znajduje się wskaźnik linii cięcia ułatwiający prowadzenie narzędzia. Urządzenie zasila wbudowany akumulator litowo-jonowy 3.6V 1.3Ah dzięki czemu możemy je swobodnie prowadzić wzdłuż linii cięcia. Akumulator zasilający wycinarkę Xeo Bosch nie posiada efektu pamięci, co sprawia, że po wielu cyklach naładowania wciąż skutecznie działa. Co ważne, akumulator można doładować w każdej chwili, a o konieczności doładowania informuje nas wskaźnik stanu naładowania.

cięcie foli, nóż do cięcia foli, wycinarka bosch xeo, nóż bosch xeo, uniwersalna wycinarka bosch xeo ventum

Podsumowanie:

 • Wycinarka Xeo Bosch – kompaktowe, proste w obsłudze narzędzie akumulatorowe
 • Wszechstronność zastosowania – cięcie wykładzin, dywanów, kartonu, foli, gałązek itp.
 • Samoostrzące się ostrza AutoSharp ułatwiają konserwację
 • Jedno naładowanie akumulatora pozwala na przecięcie 150m materiału
 • Nóż uniwersalny Bosch odznacza się o 30% większą wydajnością i bardziej zwartą konstrukcją w porównaniu do poprzedniego modelu
Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Komentarze
 • Administrator Narzedzia.pl 2019-11-25

  @Jan - produkt już nie jest dostępny w naszym sklepie, polecamy natomiast zamiennik: https://www.narzedzia.pl/nozyce-uniwersalne-bosch-gus-12v-300,43819.html

 • jan 2019-11-23

  ja ten noz kupuje za darmo bo nie widze ceny tzn jest dzrmowy

Dodaj komentarz
* Pola wymagane