autor: [rp]

Skil wprowadził do swojej oferty nowy mieszalnik uniwersalny. Urządzenie przeznaczone jest do szybkiego i wydajnego mieszania wszelkiego rodzaju substancji budowlanych i dekoratorskich, takich jak zaprawy murarskie, tynki i farby. Model 1610 odznacza się dużą wytrzymałością, która gwarantuje wysoką wydajność w trudnych warunkach pracy. Dodatkowy uchwyt umożliwia odpowiednie trzymanie urządzenia i wygodne mieszanie.

Kup w Narzedzia.pl
Mieszarka Bosch GRW 12 E
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
piątek
1 615,99

Do zastosowań profesjonalnych - model 1610 oferuje wydajność i wytrzymałość, która jest nieodzownym warunkiem pracy użytkowników profesjonalnych, takich jak robotnicy budowlani czy dekoratorzy. Obudowa urządzenia w części przedniej wykonana jest z aluminium, co zapewnia wytrzymałość i ochronę przed trudnymi warunkami pracy. Przekładnia, przeznaczona do pracy w trudnych warunkach, zapewnia maksymalną wydajność przeniesienia momentu obrotowego, uzyskując z silnika 1000 W jak największą moc. Przewód zasilający pokryty jest gumą, co ma zapewnić dodatkową ochronę przed przypadkowymi uszkodzeniami.

Zmienna szybkość działania - możliwość dostosowania tempa pracy do różnego typu mieszanych substancji to ważna cecha mieszarki uniwersalnego. Model 1610 umożliwia regulację prędkości przy pomocy włącznika. Oznacza to, że do każdego zastosowania można dobrać odpowiednią prędkość: niewielką do gęstych materiałów, takich jak zaprawa murarska i cement, a dużą do rzadszych cieczy, takich jak farby.

Dodatkowy uchwyt - w pracach profesjonalnych liczy się wydajność, wytrzymałość oraz komfort obsługi narzędzia. Model 1610 spełnia wszystkie te warunki. Uchwyt typu D-grip z tyłu urządzenia oraz dodatkowy uchwyt umożliwiają wygodne i bezpieczne trzymanie mieszalnika w pozycji roboczej. Mieszalnik posiada również zintegrowany stojak, dzięki któremu można odstawić narzędzie w wygodne miejsce, na czas gdy nie jest wykorzystywane.

Łatwa wymiana osprzętu dzięki uchwytowi M14 - szybka, łatwa wymiana osprzętu to kolejne podstawowe wymaganie dotyczące mieszalników do zastosowań profesjonalnych. Model Skil 1610 wyposażono w uchwyt narzędziowy M14, który zapewnia łatwą wymianę osprzętu. Urządzenie dostarczane jest z wysokiej jakości mieszadłem uniwersalnym. Dwa inne mieszadła dostępne są jako opcja, do zastosowań w różnego typu substancjach, takich jak ciecze i materiały włókniste, typu farba czy gotowe zaprawy.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane