Skil rozszerzył swoją ofertę elektronicznych przyrządów pomiarowych o nowy laser rotacyjny. Model 560 może być stosowany wszędzie tam, gdzie potrzebne jest precyzyjne poziomowanie i wyrównywanie. Dysponuje również punktowym trybem pracy, który może być wykorzystywany do wyznaczania pionu lub pojedynczego punktu na określonej wysokości ściany. Urządzenie dostępne jest w sprzedaży od listopada.

Nowy laser rotacyjny marki Skil umożliwia wyrównywanie oraz poziomowanie obiektów. Jest pomocnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o wygodne ustalanie poziomu, linii oraz płaszczyzn. Sprawdza się przy montażu szafek czy zabudowy kuchennej, stawianiu ścian, montażu sufitów oraz wielu innych pracach instalatorskich i dekoratorskich.

Niwelacja modelu 560 jest bardzo łatwa i odbywa się z pomocą 2 pokręteł nastawczych. Wyrównanie w poziomie lub w pionie zajmuje tylko kilka chwil, dzięki 3 wbudowanym poziomnicom. Jeśli zachodzi taka potrzeba, przyrząd można ustawić pod dowolnym kątem, np. po to, by zaznaczyć linie ukośne, pomocne przy montażu poręczy. Następnie za pomocą włącznika natychmiast uruchamiany jest obrót. 6 różnych ustawień umożliwia wybranie odpowiedniej szybkości do danej pracy. Wybór szybkości dokonywany jest za pomocą dwóch przycisków znajdujących się w górnej części urządzenia.

Oprócz wyznaczania wysokości i poziomu, model 560 może być również wykorzystywany do wyznaczania pionu w określonym miejscu, np. przy instalacji lampy dokładnie nad środkiem stołu, lub do wyznaczania pojedynczego punktu na określonej wysokości ściany.
Model 560 może być wykorzystywany wszędzie tam, gdzie potrzebne jest precyzyjne poziomowanie i wyrównywanie. Może być umieszczony na stole, na podłodze, lub nawet pod sufitem. Aby umożliwić jeszcze większą wszechstronność, laser dostarczany jest standardowo z wytrzymałym statywem trójnożnym o wysokości 1,20, z regulowaną głowicą ustawianą pod dowolnym kątem. Statyw można wykorzystywać także do fotografii.

* Pola wymagane
Dodaj komentarz