Nowa ukośnica do paneli GCM 8S firmy Bosch jest lekka, łatwa w transporcie i wydajna.

Kup w Narzedzia.pl
Ukośnica Bosch GCM 12 GDL
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
4 669

Precyzyjne cięcie zapewnia wskaźnik laserowy, który wskazuje linię cięcia bezpośrednio na ciętym materiale. Urządzenie pozwala na efektywne i bezpieczne wykonanie prac wykończeniowych. Produkt dostępny jest w sprzedaży od marca 2007.

Ukośnica do paneli GCM 8S Professional firmy Bosch to lekkie i niekłopotliwe w transporcie urządzenie dla ekip remontowych, posadzkarzy, monterów okien i stolarzy. Ukośnica jest stabilna i nadaje się do bezpiecznej pracy na każdym poziomym terenie. Ciężar 15 kg, zwarta konstrukcja i miękki uchwyt Softgrip znacznie ułatwiają transport urządzenia, nawet na najwyższe piętro budynku czy na rusztowanie.

Ukośnicę wyposażono dodatkowo w wydajny silnik o mocy 1 400 W, który zapewnia szybkie tempo pracy. Urządzenie bez problemu tnie najróżniejsze materiały, np. panele, belki drewniane, aluminium i tworzywa sztuczne. Blokada kątów nietypowych pozwala na bardzo dobrą powtarzalność cięcia. Dzięki podwójnemu wysięgnikowi maksymalne wymiary ciętego materiału wynoszą 270 x 60 mm, co sprawia, że model GCM 8S jest szczególnie przydatny do piłowania parkietu i paneli laminowanych.
Dodatkowo urządzenie umożliwia cięcia pod kątem, obustronnie do maks. 58 stopni i cięcia tarczą nachyloną do maks. 47 stopni w lewo. W celu zwiększenia precyzji pracy, nową ukośnicę do paneli wyposażono w laser, który wskazuje linię cięcia bezpośrednio na ciętym materiale. Nie ma już konieczności tradycyjnego zaznaczania linii za pomocą ołówka.

Nowe rozwiązanie znacząco ułatwia, przyspiesza i zwiększa precyzję pracy. W przypadku słabej widoczności, np. na budowie, wbudowana lampa oświetla materiał, zapewniając komfortową pracę. Frezowana, trwała podziałka kątowa gwarantuje najwyższą precyzję ustawień do cięcia pod kątem w całym okresie eksploatacji urządzenia. W wyposażeniu standardowym znajduje się zacisk umożliwiający bezpieczne zamocowanie piłowanego materiału i worek na wióry.

Ukośnica do paneli GCM 8S Professional uzupełnia program stacjonarnych urządzeń Bosch, który obejmował dotychczas siedem maszyn: dwie ukośnice GCM 10 Professional i GCM 12 Professional, ukośnice do paneli GCM 10S Professional, GCM 10 SD Professional i GCM 12 SD Professional,
pilarkę stołową GTS 10 Professional i przecinarkę do metalu GCO 14-1 Professional. Wszystkie ukośnice można wygodnie zamocować na stole roboczym GTA 3700.
Dane techniczne GCM 8S Professional:
Moc nominalna 1400 W
Prędkość obrotowa bez obciążenia 5 000 min-1
Średnica tarcz 216 mm
Średnica otworu tarczy 30 mm
Regulacja skosu 50 °L, 58 °P
Regulacja kąta nachylenia 47 °L
Ciężar 15 kg

Dodaj komentarz
* Pola wymagane